Wpis z mikrobloga

@deryt: Termo na dłuższą mete nie jest fajne :P skóra mniej oddycha przez co się pocimy i na takiej syberii gówno nam to da xD Tubylcy noszą skórzane kożuchy do kostek które dają ciepło i lepiej oddychają
  • Odpowiedz
@KierownikChoroszczy:
Nie wiem, nigdy nie byłem na Syberii. We Wrocławiu temperatury spadają maksymalnie do -15C.
Mnie termoaktywna zawsze odpowiadała nawet na dłuższe trasy rowerowe w zimie.
Jak pojadę na Syberię to zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deryt: Idź pan w #!$%@? w termoaktywnej. W niej jest mi bardziej zimno niż bez. Dlaczego? Bo ta bielizna przyklepuje mi owłosienie na ciele i wcale nie jest cieplej. Może jak bym się golił ale się nie golę i nie zamierzam
więc ... ;-)
  • Odpowiedz
@deryt: Termoaktywna najlepiej działa przy uprawianiu sportu. Do wyjścia po bułki nic nie zastąpi kalesonów ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo po wyjściu z domu będzie zimno, do czasu aż ciało się nagrzeje od wysiłku
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: Ja do dzisiaj staram się lekko ubierać. Zdrowo tak, i organizm się hartuje, oczywiscie bez przesady, bo mimo iż od zimna sie nie choruje, to jednak organizm osłąbiony łatwiej jest zaatakowany. Październik był tak rekordowo ciepły (Gdańsk here) że cały miesiac, nawet w nocy, wystarczyła mi bluzka a na bluzce... szalik, zero jakiejś kurtki.
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: do tej pory nie czaję co ja miałem przeciwko kalesonom i czapkom za gówniaka. Chyba tylko, żeby koledzy nie wyśmiali. Pamiętam jak zakładałem kalesony w domu bo mama kazała a potem w szkole w kiblu zdejmowałem xD Ale już w liceum kulturka pamiętam jak na WF-ie normalnie dużo chłopaków miało kalesony i czasem była beka, ale już bardziej z dystansem. Teraz z własnej woli kalesony i czapka to must
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: kalesony byly ujowe, bo niewygodne, a w szkole bylo goraco i przegrzewalo sie jaja. Jesli nie stoi sie na warcie kilka godzin lub nie zapieprza fizycznie na mrozie to kalesony w polskich warunkach sa niepotrzebne. Czlowiek jest istota stalocieplna, a nogi nie maja zadnego wrazliwego organu.
  • Odpowiedz