Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pilnie potrzebuje lekarstw od psychiatry, bo mi się skończyły jakiś czas temu, a najbliższe terminy są dopiero na końcówkę grudnia. Co mam teraz zrobić? Jak to ugrać? Wyjeżdżam na jakiś czas do innego kraju, więc na prawdę potrzebuje lekarstw, bo sobie nie poradzę. Mam chad z okołodobową zmianą faz. Wcześniej miałem alprazam i sole litu. Nie wiem co mam robić
#pytanie #depresja #psychiatria
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: szukam prywatnie na znany lekarz. Obecnie jesteś jakiś czas na Podkarpaciu, szukam Rzeszów, Mielec, Tarnobrzeg, wszytko jest zajęte lub wizyty dopiero na koniec grudnia
@10129: co rodzinny niby mi wypisze? Skoro nie ma pojęcia o mojej chorobie
@GalNoname: to co mu powiesz, że brałeś? mi pisał alpre + antydepresanty jak zapomniałem się zarejestrować do psychiatry na czas, aczkolwiek nie był zbyt zadowolony z antydepresantów pisania
weź opakowania do niego puste może
@GalNoname: nie miał, pytał. kazał mi przynieść kartkę od psychiatry z lekami + diagnozę jakbym chciał innym razem antydepresanty od niego brać na przyszłość, ale leki dał od razu. Sam diagnozowania się nie podejmował. Możliwe, że może w komputerze zobaczyć jakie leki bierzesz jak psychiatra z nfz używa systemu online, nie jestem pewny, coś kiedyś było, że miał być system taki.
Może się będzie bał, lit to dość ciężki lek, że
@GalNoname Idź do internisty, powiedz, że pilnie potrzebujesz leków, które Ci się skończyły, s nie możesz przerywać ich stosowania i powiedz, że następnie doniesiesz ewentualnie zaświadczenie od psychiatry, jeśli lekarz będzie wymagał. Jak kumaty, to wypiszę, choćby na 100%.