Wpis z mikrobloga

@Sniezkaberka: ps4 slim lub pro, zależnie jak dużo gra i jaki ma TV (no i jaki Ty masz budżet). Druga sprawa to pojemność dysku. Ja mam 500 gb i da się z tym żyć, ale gdybym miała kupować drugi raz to wzięłabym jednak 1 TB.
Do tego pady, moim zdaniem 2 to takie minimum - można pograć ze znajomymi jak wpadają. Czasami są zestawy już z 2 padami, ale jeśli masz
@Sniezkaberka: Juz troche łupie na ps4 takze,postaram sie pomóc .
Na wstepie, na fajna mirabelke twoj trafil.
A wracajac do tematu, zalezy ile chcesz kasy przeznaczyc i czy chcesz kupić konsole nowa czy uzywana. Uzywane zwykle ps4 mozna znalezc od ok 700-1000 w zaleznosci od gadzetów. Ps4 pro jest mocniejsza i niby oddaje lepsze wrazenia na nowszych tv z hdr i4k. Ja mam zwykla na nowym tv i nie narzekam a
@Sniezkaberka: jak masz budżet to celuj w pro i nie słuchaj że przydaje się tylko przy telewizorach 4k. Po zmianie z fata na pro zauważyłem dużą różnicę w ładowaniu się gier oraz ich płynności, nie wspominając o tym że przy rdr2 mój FAT wył jak samolot
Z ważnych rzeczy to patrz na rewizję przy pro koniecznie celuje w cuh72xx jest bardziej dopracowana od 70 i 71 tak samo przy slimie
Z ważnych rzeczy to patrz na rewizję przy pro koniecznie celuje w cuh72xx jest bardziej dopracowana od 70 i 71 tak samo przy slimie


@Deska_o0: jeżu kolczasty, o czym Ty do mnie? :) wytłumaczysz tak żeby baba zrozumiała?