Wpis z mikrobloga

Ja również zauważyłem potencjał w Sławku. Na scenie patostreamów mógłby trochę namieszać, bo jego streamy są oryginalne, ma ciekawych gości, ale i sam potrafi dostarczyć rozrywkę po alkoholu vide niemiecki spacer. Tylko, że jest zajęty 2 menelami ze Szkolnej i chyba nie jest jeszcze gotowy, aby się od cycka oderwać. A szkoda, bardzo szkoda.
Wszyscy płaczą że nie odcina się od szkolnej, a dajecie mu tyle atencji, że sami sobie przeczycie. Nie chcecie go na szkolnej ? Po prostu o nim zapomnijcie i tyle, problem sam się rozwiąże. Ciągłym wywoływaniem go do tablicy, obrażaniem najróżniejszymi epitetami osiągacie efekt odwrotny do zamierzonego. Tyle ode mnie w temacie, przepraszam że tak powiedziałem ugółem.
@norbie: Ja nie chce obrażać Sławka @kortykanosa mi jest go szczerze szkoda. Wydaje się nie głupi a brnie w ten syf i się upokarza dziwiąc się, że tak się dzieje. Nie odpowiada za swoje błędy i ciągle kłamie. Sławek potrzebuje pomocy. Ktoś kiedyś mi pokazał jakie gówno dowalałem pijąc codzienne wódę (jestem alkoholikiem na szczęście nie pijącym) podobnie jak Sławek wypierając się wszystkiego. Schemat jest identyczny a uzależnienie to uzależnienie. Ps.