Wpis z mikrobloga

@bugg przykro patrzeć w sumie. Jeszcze 3-4 lata temu było lepiej gdzieś janos można było coś posłuchać jeszcze, muzyka była lepsza i wogole. Teraz to już całkiem tempo upadku rośnie coraz bardziej expresowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BuzzKillington: w topie jakimś wszech czasów to fakt, nie można się czepiać a nawet dobrze ze takie piosenki ale teraz te listy w piątek nawet to już nie ma czego posłuchać tak samo jak na co dzień. Najbardziej na minus coraz więcej reklam, na każdym kroku, w żadnym radio nie ma tyle reklam co tutaj (no może oprócz jedynki, dwójki i innych polskich). Non stop te przyglupie reklamy media experrt od
@ironek105: @bazylczuk: ja tam słucham z 15 lat i nie zauważyłem różnicy

już nie ma czego posłuchać.


No nie wiem, ja tam mogę słuchać codziennie w różnych porach i zawsze coś trafię fajnego i jeszcze często poznam coś nowego, co później męczę godzinami. Audycje są przez cały dzień bardzo różne. o 5:50 leci country o 13 kabaret, o 15 hip hop, o 19 jakaś alternatywa, o 22 blues, a włączysz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BuzzKillington: no ja słucham krócej więc może mi się wydaje ale już często przełączam bo coraz częściej jest to co wszędzie, Podsiadła i inni. Ale mimo wszystko muzycznie najlepiej ze wszystkich chyba jest, koncerty czasami też fajna rzecz. Ale tak jak pisałem wcześniej, najbardziej odrzucają mnie tam reklamy i ta polityka co chwilę