Wpis z mikrobloga

@corryand: milex robi wszystko teraz aby #!$%@?ć związek madzi bo Oleh go wywalił za kradzież kasy madzi, nie wiem po jakiego #!$%@? on takie rzeczy upublicznia, to tylko pokazuje jaki jest zdesperowany
  • Odpowiedz
@corryand: już niejedna osoba się na milexie poznała. Dopiero było jak jakiś projektant na jego Ig wypisywał,że to złodziej bo ukradł mu ubrania.. Wielu innych pod tym postem się podpięło z podobnym problemem. Tam w UK zaczął mu się grunt palić to przyjechał do Pl i u Madzi pasożytował. Ile można mieć cierpliwości,żeby takiego kogoś sponsorować? I patrzeć się jak chleje i imprezuje tylko
  • Odpowiedz
@crazy_frog: to prawda, nie mam watpliwosci co do zlodziejstwa milexa i ze jest atencyjną zdzirą ale z Olehem tez nie ma pewnosci czy sie nie zneca nad nia psychicznie, widzielismy jak w bb sie zachowywal. Dziwne jest to ze jej nie zabiera na Ukraine przez tyle czasu jak moga w 2h poleciec w kazdej chwili.. nie poznal jej ze swoimi znajomymi na Ukrainie rowniez. Moze cos ukrywa, dobrze wiemy, ze
  • Odpowiedz
@corryand: Może dlatego,ze jego znajomi nie tolerowali by Madzi. I na Ukrainie nie byłby w stanie zapewnić jej bezpieczeństwa. Gdyby się nad nią znęcał inni jej znajomi coś by powiedzieli. Tu widać,że milex pyszczy bo do tej pory to on miał "władzę" nad Madzią a teraz się urwało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@corryand: właśnie przez te jego zachowania kilka razy w programie Griplex się uczepil tego tematu. Nie obserwuje ich więc nie wiem czy tam ja zabrał czy też nie, w sumie wali mnie to ich brokatowe życie. Ale Griplexowi nie wierzę w ani jedno słowo :p
  • Odpowiedz
@corryand: ja widziałam, że dzielnie znosił trójkąta z Brudaszem, nazywanie go "niższą" sferą, pierolonym #!$%@?, Jukejce robił kawke, jedzenie. Kto sie nie kłócił z różową niech pierwszy rzuci kamieniem.
  • Odpowiedz