Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja będąc ateistą uwielbiam Grzegorza Brauna? Nie głosowałem w tych wyborach, ale od tej pory głos zawsze będzie leciał na niego. Jego zdolności krasomówcze, ironia, poczucie humoru oraz siła wiary która płynie od niego oślepiającym blaskiem jest idealną mieszanką.
#konfederacja #braun #polityka
aulus - Czy tylko ja będąc ateistą uwielbiam Grzegorza Brauna? Nie głosowałem w tych ...

źródło: comment_B17Qq8Uyda5f1mC7WLs9PpSbUQeWQ4JR.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aulus: ateiści dzielą się na laików czyli nie zaangazowanych w żadną duchowość i religię oraz np. takich jak Marks czyli ateistów religijnych których życiowym celem ewangelizacyjnym jest szerzyc nienawiść do Boga. W przypadku tych pierwszych myślę że bardzo wielu Brauna docenia między innymi właśnie za twarde przywiązanie do wartości chrzescijanskich natomiast tych drugich przypuszczam że jest głównym wrogiem i potężnym wiórem w oku.
  • Odpowiedz
@aulus: Nie rozumiem tego jarania się tym jego pseudo krasomówstwem. Imponuje to tylko chyba osobom, które mają problemy z polszczyzną na poziomie podstawowym i słysząc jakieś nietypowe, rzadkie słowo skowyczą z zachwytu. Koleś zdanie, które można powiedzieć w 10 sekund rozciąga do 2 minut i powoduje, że jego wywód nie ma sensu i staje się uciążliwy bo już dawno wiesz jaka będzie puenta, a on dalej się produkuje.
  • Odpowiedz
@Dobryszpieg: To wydłużanie wypowiedzi ma swoją wartość i wnosi coś nowego. "Państwo położone w Palestynie" znaczy o wiele więcej od zwykłego "Izrael", a "żoliborska grupa rekonstrukcji historycznej sanacji" określi PiS w sposób bardziej treściwy i dosadny niż lakoniczne "ekipa rządząca". Absolutnie mnie nie dziwi, że wielu osobom imponuje sposób formułowania myśli przez Brauna, jest to niespotykane na naszej upośledzonej scenie politycznej.
  • Odpowiedz
@aulus: Ależ mnie w-----a gdy Grzesiu sili się na wysranie jakiegoś przekombinowanego słówka, żeby później gównoprawiczanie klaskali uszami jaki to on hehe krasomufca pompujący czysty strumień świadomości do ich pustych dzbanów.
  • Odpowiedz
@indianskibiegacz: dobry mówca i orator to człowiek, który potrafi w sposób precyzyjny wyrazić swoje myśli, a nie jak Braun popada z dygresji w dygresję, tak jak wspomniałem wcześniej jego styl imponuje tylko osobom, które mają braki językowe i wszystkie słowa wcześniej im nieznane nadają wartości dodanej wypowiedzi bo brzmią mądrze.
  • Odpowiedz