Wpis z mikrobloga

@SirRoger jesli nie jestes w stanie sobie bez niej poradzić, to na nią nie zasługujesz.
Przynajmniej ja mam takie podejście . Co z tego, ze masz sprzęt, ale bez niego jestes nikim xd kirdys mozesz go stracić
  • Odpowiedz
@SirRoger: Można zrobić pozwolenie od 18-tego, za poleceniem klubu sportowego. Jak ktoś chce, to się da.

Możesz też strzelać mając mniej lat, np. w klubie sportowym z broni sportowej, bądź z rodzicem pójść na strzelnicę, itd. Jeżeli temat faktycznie Cię tak interesuje, to nie szukaj problemów, a szukaj rozwiązań.
Dostęp mamy dosyć łatwy, tylko czasochłonny i po drodze jest parę upierdliwości.
  • Odpowiedz
@Brzozq: Jak nie jesteś sobie w stanie poradzić bez ******* to jesteś nikim.

W gwiazdki wstaw sobie każdy możliwy temat: apteczki, gaśnicy, komputera, samochodu, elektryczności, itd.
Argument po całości.
  • Odpowiedz
Ja sie pytam dlaczego w Polsce nie można posiadać legalnie broni od 18 roku zycia zeby w razie jakiegos konfliktu(obecnie malo realne ale może sie kiedyś zdarzyć) strzelać do okupanta?


@SirRoger: Można, ale czytając takich jak Ty to bym ludziom nie dał nawet noża do cięcia szkła.
  • Odpowiedz
@pablo_see daj swojemu dziecku nóż, niech sam sobie robi kanapki, albo niech bawi zbitym szklem. Przecież sam powinienem decydować niezależnie od wieku co chce robić i jak z czym chce. Najlepiej niech sobie jeszcze do buzi weznie te szklo bo w koncu dzieci to lubią, a mi nic do tego bo to jego wybór i jak chce to niech sie rani ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz