Wpis z mikrobloga

@Sefton sa ludzie, którzy przeżyli bez tego pare lat na bezludnej wyspie wiec zamknij morde, da sie bez tego zyc i przeżyć. Tak jak powiedziałem, jesli nie jestes w stanie bez tego zyc to na to nie zasługujesz jak roger
  • Odpowiedz
  • 0
@Brzozq dziecko poniżej 10 lat rzeczywiście nie ma świadomosci, ale wiele osob w wieku 9-10 lat umie juz samemu kroić, gotować itd kiedy ja nie potrafię nawet dobrze obrać warzyw/owoców ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiek to tylko liczba
  • Odpowiedz
@SirRoger: To zamiast narzekać, to staraj się jak inni strzelcy rozpowszechnić wiedzę o możliwości posiadania broni, sporcie strzeleckim, itd. Bo aktualnie jedyne co robisz to narzekasz.
Jakbyś chciał coś zmienić, to zapisz się do klubu, naucz się strzelać, zrób pozwolenie, popularyzuj sport strzelecki i spędzanie w ten sposób wśród znajomych, itd. Niech przez Ciebie wyrobi pozwolenie 3 osoby, od nich kolejne 3, itd.
Aktualnie wypowiadasz się jednak na temat, o
  • Odpowiedz
@SirRoger: Możesz tylko na strzelnicy.
Ale Ty akurat widzę jesteś najpewniej marnym trollem i w sumie niepotrzebnie ktokolwiek się tu wypowiada.
Ćpunom nie dadzą pozwolenia, także wiek w Twoim przypadku nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@SirRoger: nie jest rola cywilow walka z wrogim wojskiem, tak samo jest przeznaczenkem broni sportowej czy lowieckiej niebjest jej uzycie w konflikcie zbrojnym. Jesli tego nie rozumiesz, to lepiej sie za bron nie chwytaj, podrosnij wpierw troche.
  • Odpowiedz
@SirRoger: prawo co do broni powinno być zdecydowanie lżejsze ale nie do przesady jak np w USA gdzie każdy incel może sobie kupić klamkę i strzelać do dzieciaków w szkole.
  • Odpowiedz
@SirRoger: to proste wstępujesz do służb i legalnie posiadasz broń(to tylko jeden ze sposobów). A jeśli myślisz że w razie konfliktu będziesz grał ulicznego wojownika to możesz się dość bardzo zadziwić realiami.
  • Odpowiedz
@mat888: nie wstapilem do sluzb, legalnie posiadam bron.
@ShineLow: nie jestem pewien czy powinno byc lzejsze. Ono jest w tej chwili, hm, upierdliwe, ale (byc moze zamierzonym a.moze niezamierzonym ale.jednak.jakos pozytywnym) skutkiem tej upierdliwosci jest to ze tacy kowboje jak OP pozwolenia na bron sobie nie zrobia bo im sie nie.bedzie.chcialo. moze sobie uzbiera te pare stowek na czarnoprochowca ("do obrony") ale jak se chwilke polata z poltora
  • Odpowiedz
@slapdash: po prostu powinno zostać zaktualizowane do naszych czasów, ja broni nie posiadam i moja znajomość tematu kończy się na oglądaniu raz na ruski rok brzydkiegoburaka.

jest to ze tacy kowboje jak OP


Doskonale wiem o co ci chodzi, jak ktoś chce broń do "obrony państwa" to znaczy że wyjątkowo nie powinien jej mieć xd

Fajnie mi się ogląda i czyta o broni ale sam nie chciałbym mieć, bo to
  • Odpowiedz
nie wstapilem do sluzb, legalnie posiadam bron.


@slapdash: przecież ci napisałem że służby to tylko jeden ze sposobów zdobycia broni. Ale spoko że mi się pochwaliłeś że masz broń.
  • Odpowiedz
@Sefton sa ludzie, którzy przeżyli bez tego pare lat na bezludnej wyspie wiec zamknij morde, da sie bez tego zyc i przeżyć. Tak jak powiedziałem, jesli nie jestes w stanie bez tego zyc to na to nie zasługujesz jak roger


@Brzozq: Twoja matka krzyczała "zamknij mordę" jak mówiłem imię twoje ojca. Widać z domu to wyniosłeś. Over and abort
  • Odpowiedz
@mat888: nie po to zeby sie chwalic, tylko zeby zwrocic uwage, ze wstapienie do wojska czy policji to zapewne najmniej efektywny ze sposobow posiadania broni. A w przypadku naszego niepelnoletniego OPa to juz w ogole.
  • Odpowiedz