Wpis z mikrobloga

Mirkoankieta - ustalmy, jakie miasto ma najlepszą komunikację tramwajową.

W poprzedniej ankiecie dostępnej tutaj konkurencję zmiażdżył Wrocław, zdobywając prawie 3300 głosów (ciekawostka: cały tag #wroclaw ma około 3k) - jest to ponad 77% wszystkich oddanych głosów. #kotekwrocek i #czlowiekseler na pewno są dumni!

Przypominam - głosujemy na miasto z NAJGORSZĄ komunikacją tramwajową.

10. Wrocław


#poznan #warszawa #slask #bydgoszcz #torun #krakow #lodz #elblag #szczecin #pytanie #ankieta #komunikacjamiejska #tramwaje
Pobierz TetraHydroCanabinol - Mirkoankieta - ustalmy, jakie miasto ma najlepszą komunikację t...
źródło: comment_s3bQ2gpiYs2kjuKZ0rOOMDQS3vDJxhSN.jpg

Jakie miasto ma NAJGORSZĄ komunikację tramwajową?

  • Bydgoszcz 4.3% (27)
  • Warszawa 5.4% (34)
  • Kraków 8.1% (51)
  • Łódź 9.9% (62)
  • Poznań 4.5% (28)
  • Szczecin 4.1% (26)
  • Gdańsk 5.7% (36)
  • konurbacja dolnośląska 47.1% (296)
  • Toruń 5.1% (32)
  • Elbląg 5.7% (36)

Oddanych głosów: 628

  • 20
@TetraHydroCanabinol: z wszystkich miast w których korzystałem z tramwajów w Polsce, najgorzej było w Łodzi. Zajechane stare 105n, torowisko na których bujało jakbyśmy śmigali 100km/h, a lecieliśmy góra 10km/h, do tego ubili wspaniały tramwaj podmiejski. No i żenujący rozkład. Generalnie warunki jak w dzikich 90-tych.

Wysoko oceniam rodzimy Poznań, wbrew mitowi we Wrocławiu też jeździło mi się nieźle. Warszawa ma specyficzny tabor, tam jeszcze niedawno śmigały 13n, ale w sumie oceniam
tramwaje generalnie to jest kibel, prądu braknie, ktoś zasłabnie, drobna kolizja, awaria i wszystkie linie jedna za drugą stoją za tym co jest uszkodzony, jedzie środkiem, zero elastycznosci jedzie tam gdzie tylko tory.


@Cinos: A widzisz to już zależy od tego jak planuje się linie tramwajowe i jak dba się o tabor. Ja od początku tego roku gibam pół godziny tramwajem do pracy i powiem Ci że może ze 2 razy