Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy też tak macie. Obłudny knur z Torunia jest jaki jest, ale jego streamy chciało się oglądać. Nawet jak miała być stypa to tam wiele rzeczy działo się nagle. Wiadomo, że grubas nastawial się tylko na hajs po najniższej linii oporu, ale u niego aktorów było dużo, do tego dochodzili widzowie, sąsiedzi, wizyty bagiet, ataki bombowe, nieoplacone pizze itp.
Można było się wszystkiego spodziewać, a dostać stype, ale można też było nie spodziewać się nic a dostać "dymy roku".
Wszystkie inne patostreamy maja jakieś takie ograniczone możliwości, albo w kółko pokazują to samo i z czasem się nudzą. Wiadomo, że u tucznika też powtarzaly się te same schematy jak tyranie jacy itp. Ale wystarczyło dołożyć dodatkowego aktora i to tyranie było już inne niż wcześniej.
#rafatus #danielmagical #patostreamy
  • 13
@xxTymczasoweKontoxx: Właśnie dlatego idealnie by było, gdyby Goha mogła strimować, ale Grubas nie. Niech go najlepiej zamkną, żeby nie mógł z hotelu wszystkiego stopować i #!$%@?ć, a Menelicy i Jacy przydzielą parobka do odpalania strimów. Taki Małysz nadawałby się do tego idealnie, jemu by nie przeszkadzało, gdyby widzowie chcieli wpaść na meline, cieszyłby się, że ktoś chce się z nim przywitać( ͡° ͜ʖ ͡°) ale, niestety, nawet
ale jego streamy chciało się oglądać


@xxTymczasoweKontoxx: Jego streamy chciało się oglądać tylko przez pierwsze 2 miesiące remontu, bo tylko wtedy, jak to nazwałeś, "wiele rzeczy działo się nagle". Tylko wtedy byliśmy świadkami wizyt kuratora, niemal codziennych nalotów policji, wizyt przypadkowych gości (w tym wykopków), petard pod oknami, głośnych śpiewów, wyrzucania mebli na ulicę, itp. itd.

Później była już tylko udawana szopka "wynajętych aktorów" (Gochy, Jacy i reszty psów tucznika), zamknięcie
@xxTymczasoweKontoxx: świnia miała ten plus, że aktorów było kilku. Nawet po zamknieciu drzwi dla randomów jeśli ktoś danego dnia nie był dymogenny ktoś inny przejmował pałeczkę.
Po tak długiej abstynencji od mordy knura i krzyku Gohy, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Toruński jupiter to prekursor patostremów a jego matka menelica to królowa patologi.

IMO trzeba mu życzyć jak najgorzej, nie wysyłać pieniędzy ale pozwolić żeby karawana jechała dalej.
@xxTymczasoweKontoxx: A ja bardzo lubiłam duet malysz i baobab. Jak się rządzili pod nieobecność tucznika, sielankowa atmosfera z gocha i powrót tucznika i #!$%@? za wszystko. Miny jego pachołków aż miło się oglądało. Wixy z pezetem też czasem fajne, choć mnie ta muzyka bardzo męczyła i wyłączałam po jakimś czasie.