Wpis z mikrobloga

Uwaga Mireczki mam ważny komunikat!
Do kogo należy ta czarna giełda: bbod.io, która odblokuje możliwość grania na waszych ulubionych shitcoinach?
Oh wait, do mnie. I do kolegi. Dzisiaj o 16 zaczynamy pre-listing sale naszych tokenów, w związku z tym przygotowaliśmy dla was powitalne #rozdajo.
Do rozdania 1000 BBD (~650$), które będzie można sprzedać na naszej giełdzie od 10 grudnia tego roku lub użyć do grania bez fee.
Aby wygrać wystarczy zaplusować ten wpis, nowe konta biorą udział tylko jeśli zostały założone przed stworzeniem tego wpisu. Losowanie odbędzie się za 24h.
Dodatkowo 10 najbardziej plusowanych komentarzy otrzyma po 100BBD ( ~65$).
Zwycięzcy mogą powiększyć swoja nagrodę o 50%, jeśli zarejestrują się na naszej giełdzie.W przeciwnym wypadku wystarczy podać swój wallet ze wsparciem ERC20.
#kryptowaluty #ethereum #bitcoin
BBOD - Uwaga Mireczki mam ważny komunikat! 
Do kogo należy ta czarna giełda: bbod.io...

źródło: comment_mqzwPB7LcNAYQp71d1qRVcqpE6EvDoST.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@steffx: Nie trzymamy BTC, poki co mozemy kraść tyko tokeny ERC20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to nie mozemy nawet jesli bysmy chcieli. Nasze rozwiązanie custody to uniemożliwia, kazdy uzytkownik ma smart contract powiązany z jego walletem 1:1, tylko na ten wallet mozna wyplacac tokeny. Nawet jesli giełda by padła, to po tygodniu mozna wyplacic wszystkie fundusze bez pomocy naszej gieldy.
  • Odpowiedz