Wpis z mikrobloga

Uwaga Mireczki mam ważny komunikat!
Do kogo należy ta czarna giełda: bbod.io, która odblokuje możliwość grania na waszych ulubionych shitcoinach?
Oh wait, do mnie. I do kolegi. Dzisiaj o 16 zaczynamy pre-listing sale naszych tokenów, w związku z tym przygotowaliśmy dla was powitalne #rozdajo.
Do rozdania 1000 BBD (~650$), które będzie można sprzedać na naszej giełdzie od 10 grudnia tego roku lub użyć do grania bez fee.
Aby wygrać wystarczy zaplusować ten wpis, nowe konta biorą udział tylko jeśli zostały założone przed stworzeniem tego wpisu. Losowanie odbędzie się za 24h.
Dodatkowo 10 najbardziej plusowanych komentarzy otrzyma po 100BBD ( ~65$).
Zwycięzcy mogą powiększyć swoja nagrodę o 50%, jeśli zarejestrują się na naszej giełdzie.W przeciwnym wypadku wystarczy podać swój wallet ze wsparciem ERC20.
#kryptowaluty #ethereum #bitcoin
BBOD - Uwaga Mireczki mam ważny komunikat! 
Do kogo należy ta czarna giełda: bbod.io...

źródło: comment_mqzwPB7LcNAYQp71d1qRVcqpE6EvDoST.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Mostar0 Gratulacje, wygrałeś! Podaj na priv swój wallet, a prześlemy Ci 1000BBD, lub załóż konto na naszej platformie zeby dostac 1500BBD.

Nagrody dodatkowe w postaci 100 BBD ( lub 150 jesli założycie konta) Trafiają do :
@Eskeel:
@OPcodeRTI:
@kuba8998:
@plaisant:
@tigerek82:
@Sowa_IMBA:
@FlyorDie:
@czarodziejkazksiezyca:
@king861:
@lunax:

Tak samo jak Mostar0, przeslijcie mi prosze swoje wallety lub zalózcie konta na bbod.io i podajcie
  • Odpowiedz