Wpis z mikrobloga

oficjalnego sklepu Xiaomi


@bolo2015: nie ma czegos takiego na ali ¯\_(ツ)_/¯

Zobacz sobie do kiedy sprzedawca ma czas na wysylke. Przy datach takich jak 11.11 nastawiaj sie ze wysle ostatniego mozliwego dnia, jak wyjdzie szybciej to sie pozytywnie zdziwisz, zamiast przykro rozczarowac.
@Andczej: @PurpleHaze: To nawet nie wiedziałem. Wybrałem tego sprzedawcę co miał najwięcej sprzedanych sztuk. Zrobiłem dwa zamówienia: 11.11 2 sztuki Mi Band 4 z polskiego magazynu i one zostały wysłane, a 12.11 zamówiłem jeszcze 1 sztukę z Polski i drugą z Chin. Ta z Chin została wysłana już, a ta z polskiego magazynu jeszcze nie. Tak szczerze to już przedłużyłem czas na wysyłkę sprzedawcy, bo bałem się, że przegapi, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bolo2015: ja dla niebieskiego zamawiałam dosłownie tuż przed świętami. W czwartek chyba było zamówione i w poniedziałek przyszło bądź we wtorek, już nie pamiętam. 3 dni na wysyłkę, ale weekend wypadł.

Niestety, masz trochę problem, bo mimo, że piszą o 3 dniach wysyłki, to samo w sobie zamówienie jest traktowane jak typowe z chin, więc pozostaje czekać miesiąc, dwa, żeby zakładać spór, kiedy minie czas na przyjście paczki albo pisać do