Wpis z mikrobloga

@Simfecstio: bezposrednio do konsoli? Nie ma opcji - to tak jakbys podlaczyl silnik z inego auta i sie dziwil czemu nie jedzie ;).

Jest jakis cien szansy, ze zadzialaloby to np. z takim adapterem jak Cronusmax Pro, ale umowmy sie. Kupowanie go tylko w takim celu ma malo sensu ;)
@Simfecstio: Nawet jeśli coś by zadziałało, to pad od xboxa nie ma touchpada, ktory poza dotykiem ma funkcje przycisku lub nawet 2 przyciskow w zaleznosci od gry.
@Simfecstio pada nie podłączysz innego niż te dedykowane PlayStation chyba że używasz jakichś przejściówek. Klawiaturę obsługują tylko niektóre gry i wydaje mi się że overcooked tego nie wspiera. Da się jeszcze ewentualnie podłączyć vite jako pada ale na tym koniec znanych mi możliwości.
@Simfecstio jest jeszcze jeden sposób ale ostrzegam, że jest #!$%@?. Sam go wykorzystywałem kiedyś w podobnej sytuacji jak chciałem pograć w grę w dwie osoby a nie chciało mi się na tą jedną grę kupować pada. Słuchaj więc uważnie.
@Simfecstio będziesz potrzebował: Komputer/laptop z Windows 10, router, pada jakiegokolwiek (możliwe że działa też z klawiaturą ale ja używałem pada od Xbox 360).

Łączysz komputer i PlayStation do tego samego routera, najlepiej kablem ale wi-fi też powinno działać.

Na komputer pobierasz program do gry zdalnej PlayStation (z ich oficjalnej strony nazywa się bodajże PS4 remote) działa tylko na windows 10.

Pobierasz z internetu program który zamienia dowolnego pada na dualshock 4, niestety
@Simfecstio właśnie wpadłem na jeszcze lepszy pomysł, który pojawił się przecież niedawno, sam nie testowałem ale do overcooked powinno starczyć. Uruchom po prostu grę zdalną na telefonie i masz darmowy pad dotykowy z telefonu (aplikacja do pobrania ze sklepu Google lub IOS). Sorry że wcześniej nie napisałem ale ten sposób pojawił się dopiero z miesiąc temu.
@Simfecstio tak większość telefonów teraz działa ( no wiadomo że nie wszystkie bo chyba od androida 4 lub 5 w górę no ale wszystkie współczesne). Oczywiście mówimy tu w kontekście do twojego problemu.

Po uruchomieniu gry zdalnej łączymy się z PlayStation, i zyskujemy dotykowe sterowanie i ekran na telefonie, ekran możemy zignorować bo mogą być na nim lagi a i tak raczej będziemy grać na tv.
@Simfecstio pamiętaj tylko że PlayStation ma taki system że każdego pada (urządzenie wejściowe) podłączasz wybierając inny profil na konsoli, kiedyś straciłem 30 min na to bo wybierałem ten sam profil i rozłączało mi poprzedniego pada).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: oooo to można grać na telefonie padem??? Ja ostatnio próbowałem to za każdym razem po włączaniu pada wyjebywalo grę z telefonu...
@mils83 wieczorem to sprawdzę dokładnie jak będę w domu ale na 80% się da, poprostu pad podłączony jest jako inny gracz i nie powinno nic wywalać, przynajmniej tak to działało jak grałem przez pc ale android powinien działać analogicznie.