Wpis z mikrobloga

@Tydebiluheh: Nie dostrzegam obecnie nic, tak jak ci patusy, postrzegają tylko jedną strone co #!$%@?ł stonoga w wywiadzie z tym 15 latkiem który gotam nawet kłamał, chce miec strone stonogi i prokuratury,teraz mamy wywiad 15 latka który kłamał stonoge ze nie ukradł auta matce, i na tym mam postawić swoją opinie?
@Tydebiluheh:

a ja bym chciała zebyś dojrzał obydwie rzeczy nie realne ;/

ogladałem nie raz ;) i nie ma tam nic o ukradnieciu matce auta wiec skad to info?

Jakiś koniński transwestyta, czy cała rodzina Jęczów/Czerniejewskich przyszła na wykop?
@ChwilowaZielonka: bylo ze zabrał przyznał sie wiec nie było nic o kłamstwie wiec nie roumiem gdzie kłamie? Nie powiedział o kolejnym ukradnieciu czy co? Bo nie rozumiem.

@EissIckedouw: zajmij sie swoim zyciem. Co cie to interesuje kim jestes? Mnie tez chcesz szykanowac? Jestes taki madry to powiedz to tym ludzia w twarz. Sorry nie powiesz bo jestes tchorzem komentujacym wszystko w internecie ;)
@Tydebiluheh: Pytanie Stonogi brzmiało tak, byłeś karany? nie. byłem spisywany bo przechodziłem na czerwonym i tyle, dopiero jak Stonoga powiedział o Samochodzie to Matka tego chłopaka powiedziała ze ukradł jej kluczyki, jak widać kłamstwo temu chłopakowi przychodzi łatwo
@Tydebiluheh: nie nie nie, stonoga mu powiedział aby zapytal za co był karany a on to zataił i nawet nie było po nim widać ze kłamie wiec? dopiero jak wyszło najaw ze typ wie to matka sie przyznała a on powiedział, gdyby stonoga o tym nie wiedział to by ic nie powiedział gdzie tu przyznanie sie?
@Tydebiluheh: Zaczeła sie szkoła i sociala trza mieć, kozaki a jak policja wybiegł to uciekaliscie jak mówki xD albo kozak kopał w policje dostał gazem i KARETKEEEEEEEEEE kazdy wie ze jesteście #!$%@? i mocni w grupie straciliscie jednego dillera i teraz posucha to panika xD