Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Myślę nad zakupem karty graficznej MSI Geforce RTX 2060 SUPER GAMING X i tutaj pojawia się pewien dylemat. Niby karta jest ok, jednak dużo osób narzeka na piszczące cewki. Ponadto, jedyne rozwiązanie tego problemu (podobno) to odesłanie karty i liczenie na to, że nowa nie będzie posiadać tej wady. Stąd moje pytanie - jest wśród nas posiadacz tej karty? Jakieś opinie? Może polecacie coś innego?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Pobierz mariobit - Hej Mirki,
Myślę nad zakupem karty graficznej MSI Geforce RTX 2060 SUPER ...
źródło: comment_ku7RTo2vdhkKRRWVFyZYnkTDLsS2OUqZ.jpg
  • 8
@mariobit: też niedawno szukałem nowej karty, oczytałem miliony komentarzy i tematów na temat cewek i chyba właśnie MSI ma najlepsze opinie dotyczące kultury pracy, kupiłem RTX 2070 Super (dwu wiatrakowy) i jest super, karta jest niesłyszalna, chociaż gram na razie w 1080p i dopiero się przymierzam do kupna monitora 4k, więc pewnie nie wykorzystuje jej w 100%. Niestety cewki w kartach to loteria. Myślałem też nad Gigabytem bo mam płytę główną
@mariobit: Cewki przy tak relatywnie często padających gddr6 w turingach to najmniejszy problem, szukaj rtxa z najdłuższą gwarancją. Na piszczące cewki możesz trafić w każdym modelu, loteria, kwestia szczęścia.