Wpis z mikrobloga

Siemanko mirasy i mirabelki, takie male pytanka do świrów co są deep into #podroze oraz #meksyk. Mianowicie planuje wypad do tego pięknego kraju i mam zamair zostac tam ok 6-7dni w tym chce byc ok 2-3 dni w samym mieście Meksyk poczym wyruszyć dalej na polwysep Jukatan. Teraz moje pytanie, co poza wulkanami na poludnie od Meksyku oraz świątyniami słońca oraz księżyca warto zobaczyć w samym mieście oraz jak najlepiej (najbezpieczniej) dostac sie do Meridy. Podroz 1300km samochodem wydaje się byc najciekawszym pomysłem ale troszke boje sie o bezpieczeństwo. Drugie pytanko odnosnie samego polwyspu i cenami do świątyń na google pisza ze do niektorych miejsc bilet to 55$, czy istnieje moze jakis karnet np za 400$ na wszystkie świątynie?
Pozdrawiam ( )
#podroze #podrywajzwykopem #kiciochpyta #meksyk #ameryka
  • 7
  • Odpowiedz
@falafelzbaraninom przecież nie stwierdzałem, tylko pytałem - ty jest tyle dziwnych ludzi, żebym się nie zdziwił gdyby ktoś wpadł na taki pomysł. Wolałem spytać zanim się rozpiszę.

Nie wiem ani o jakich wulkanach mówisz ani o jakich świątyniach. Mexico city mało ciekawe. Można skoczyć na dzień na Teotihuacan. Mexcio City jest mega duże, i wyjazd z niego zajmuje trochę czasu, tak samo poruszanie się po nim.
Najlepsza rzecz w Mexico City moim
  • Odpowiedz