Wpis z mikrobloga

@Aokx: moze dlatego, ze ci co teraz srubuja statystyki w gore jeszcze wdychali powietrze bez smogu? Poczekajmy 40-50 lat i wrocmy do tematu dlugowiecznowci i chorob drog oddechowych w krakowie
  • Odpowiedz
@Aokx Kraków wbrew pozorom nie ma najgorszego powietrza w Polsce, jest ono najdłużej monitotwane. Gdy popularność pomiarów pyłów się zwiększyła to miasta na Śląsku przebiły Kraków
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Zauważ że teorie spiskowe zawsze dotyczą tego co trudno wyjaśnić laikowi i zbadać w jakiś prosty sposób.

Na to co jest proste i da się wytłumaczyć na "chłopski rozum" ludzie nie zwracają uwagi.
  • Odpowiedz
Kraków ma najbardziej zanieczyszczone powietrze


nieprawda

i ludzie żyją tam najdłużej w Polsce


też
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Czy ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tymi normami? Jakieś matoły je robiły, że trzeba je 100 razy podnosić? Nie powinni odpowiedzieć majątkiem i utratą tytułu?

Na konferencji promującej 5g doktor fizyki z UŚ powiedział że "Pod przekaźnikami rodzą się częściej dziewczynki". Jeżeli tak jest - to już obecna technologia oddziałuje na człowieka w sposób znaczący...
  • Odpowiedz
Czy ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tymi normami? Jakieś matoły je robiły, że trzeba je 100 razy podnosić? Nie powinni odpowiedzieć majątkiem i utratą tytułu?


@JoBackManhorse: jak chcesz to zabieraj tytuły i majątki, bo to jeszcze spadek po PRL. Władza bała się, zeby w Polsce za mocnych nadajników nie było, żeby tacy krótkofalowcy na przykład nie mogli swobodnie kontaktować się ze "zgniłym zachodem". Potem nikt tego nie chciał zmieniać, bo i tak to nie przeszkadzało.

Teraz będziemy mieli takie normy jak w Niemczech i
  • Odpowiedz
Druga sprawa - to powiedział ZWOLENNIK 5G mój drogi.


@JoBackManhorse: co mnie to obchodzi? Nawet zwolennicy mogą kłamać. Trzeba przyjrzeć się dowodom.

Pierwsze wytłumaczenie - ciekawe. Trzeba zestawić ze starymi normami z Zachodu


Wiadomo, że teraz normy na zachodzie są znacznie wyższe niż w Polsce.
  • Odpowiedz