Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że Toyota, szczególnie w ostatnich 15 latach nie miała zbyt urodziwych aut, ale to to jest #!$%@? jakieś kuriozum. Kto to projektował? Chyba niewidomy jakiś. Brak proporcji, harmonii, jakiś taki #!$%@? połamany twór. Jakby łada samara była lepiej wykonana to by była 10x atrakcyjniejsza od tego gówna #motoryzacja #toyota #rav4
Pobierz lagrande - Ja wiem, że Toyota, szczególnie w ostatnich 15 latach nie miała zbyt urodz...
źródło: comment_5an5PRNQC0R6g5muIzLmSuGJWR9gqJhc.jpg
  • 45
@Masuj: dla mnie najgorzej wygląda z boku - jest jakby połamana, kółka jakieś za małe do #!$%@? masy połamanej blachy. Są auta w tym stylu, które są nawet ładne - choćby nawet u tej Toyoty - taki CHR też ma ostre linie ale wygląda dobrze
@gregor40: design jest #!$%@?, poza CHR-em, którego rozważałem ale nie zakupiłem ze względu na bezstopniową skrzynię, która jest #!$%@? jak nieszczęście i może w skuterach się jakoś sprawdza ale nie w samochodzie
@lagrande: CHR ma słaby silnik i nie jeździ. A dobrym CVT najwyraźniej nie jeździłeś, bo byś nie truł farmazonów. Nie potrafię ocenić tego w CHR, bo nawet nie biorę tego pod uwagę. W poprzedniej RAV-4 dawał radę. Sam mam w Subaru Lineartronica i nie zmieniłbym na nic innego.

Najwyraźniej design i technologia niemieckich gruzów sprzed 20 lat nie wychodzi z głowy zdziadziałym kapelusznikom.