Wpis z mikrobloga

@MadokaDobraWaifu: znam twórczość tego autora. Ta akurat postać jest przedstawiana zawsze jako podręcznika wypokowa "feminazistka", która sra się o wszystko za wyjątkiem realnych problemów które są wokół niej.

I nie oszukujmy się, mimo że takie zjawiska jak seksizm i rasizm istnieją, to najbardziej widoczni są ludzie które robią wokół poprawności biznes i zarabiają na "walce o nic" unikając realnych problemów bo są trudniejsze do zwalczenia niż napisanie że istnieje dyskryminacja
  • Odpowiedz
Implikujesz, że rasizm/seksizm/cokolwiek nie istnieje, masz przekonania typu 'wolność śłowa znaczy, że mogę mówić co chcę', czy masz jakieś inne, głupsze podejście do tematu? xD


@MadokaDobraWaifu: Gdzie tam jest coś o rasizmie, seksizmie? Przeczytałaś co tam jest na obrazku, czy masz takie głupie podejście do tematu i specjalnie wyciągasz wnioski, które nie mają nic wspólnego z obrazkiem? Tam pisze "when comedy...", czyli temat dotyczy żartów, albo komików i chodzi o ludzi co mają ból dupy o żarty i chcą kontrolować z czego można się śmiać, a z czego nie.

masz przekonania typu 'wolność śłowa znaczy, że mogę mówić co chcę', czy masz jakieś inne, głupsze podejście do tematu?
  • Odpowiedz
@grzsci: Sorki, racja, żarty nie mogą być seksistowskie. My bad. xd
Rozumiem, że nakłanianie innych do pobicia kogoś lub grożenie innym też się mieści w 'wolności słowa', bo przecież nikomu krzywdy nie robisz, w końcu to nie czyny xD

  • Odpowiedz
  • 0
Sorki, racja, żarty nie mogą być seksistowskie. My bad. xd


@MadokaDobraWaifu Jesteś różowy, więc możesz nie zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, że nakłanianie innych do pobicia kogoś lub grożenie innym też się mieści w 'wolności słowa', bo przecież nikomu krzywdy nie robisz, w końcu
  • Odpowiedz