Wpis z mikrobloga

jak sam rozumiesz że słowa mogą być zrównane z czynami, ale nie zgadzasz się z tym, jak tępy jest ten obrazek


@MadokaDobraWaifu Co do "od słów do czynów", to rozumiem i wyjaśniłem w jaki sposób, to pojmuje i jak traktować te ekstremalne groźby. Ale teraz nie mam pojęcia w jaki sposób łączysz "słowa zarównane z czynami", a tym obrazkiem? Do jakich złych czynów ma mnie niby namawiać ten tępy obrazek? To jest
to dalej są to tylko żarty


@grzsci: Tak jak ja mogę 'tylko żartować' grożąc komuś. ( ʖ̯) Wóz albo przewóz, bądź chociaż konsekwentny. Napisz mi teraz, że kodeks karny jest naturalistyczny
Jaki sens ma ta rozmowa, kiedy sobie pozwalasz na możliwość oceniania, które żarty są ok, a które 'to już krzywdzące czyny', ale jak robi to ktoś inny, to już 'ich ból dupy, ich problem,
Tak jak ja mogę 'tylko żartować' grożąc komuś. ( ʖ̯)


@MadokaDobraWaifu Oczywiście, że możesz. Przecież jasno wyjaśniłem, że dopóki są to tylko słowa, to możesz sobie gadać co chcesz. Gdy groźby będą ekstremalne, to Ty możesz, ale nie musisz zgłosić taką sprawę do organów ścigania, ale to nie znaczy, że taka osoba zostanie ukarana. O ile dobrze kojarzę, to na takiej zasadzie dalej działa ku klux