Wpis z mikrobloga

@Cookiee ja w tym roku byłem na trybunie przy tej wierzy na prostej, ale jak w piątek chodziłem po torze to zdecydowanie za rok wybiorę własnie przy szykanie. Bilety lotnicze kupiłem w lutym(z Gdańska) nocleg miałem w Mediolanie i dojeżdżałem codziennie pociągiem, jak masz pytania to śmiało
@Cookiee: ja wybrałem budżetową opcję general admission - wejściówka nie na konkretną trybunę, możesz łazić po całym torze i wybrać sobie miejsce z którego chcesz oglądać - są miejsca stojące, siedzące, przy prostych, szykanach. na treningach można wchodzić też na "płatne" trybuny, dopiero w niedziele trzeba mieć na nie bilet.
najtaniej kupić bilet na stronie toru, wersja elektroniczna do druku. jak kupisz karnet 3 dniowy to w czwartek można się przejść
@Cookiee ja miałem około 400 euro na 2 osoby i jadłem w Mediolanie w restauracji codziennie, dojazd pociągiem na Mediolanu do Monzy to jakieś 2 euro, teoretycznie busy w samej Monzy sa płatne, ale nie miałem żadnego kontrolera przez te 4 dni + na powrót bus cud żeby się wcisnąć do niego
@Cookiee: u mnie było inaczej bo jechałem na gp i wakacje w sumie 11 dni. nocleg nad Como pk 50km od Monzy. ogólnie polecam się wybrać nad como jak już tam będziesz

co do kosztów to bierz kanapki na tor bo zwykły hot dog jest za 9€ xD