Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #budownictwo #budujzwykopem
Mirki, potrzebne są nakrętki do tych śrub zestawu podtynkowego? Muszla już wisi.Na drugim zdjęciu przymocowane zestawu śruba do ściany i niestety ale śruba "lata", przymocowanie do ściany jest luźne. Na zestaw przymontowana jest płyta OSB+KARTONGIPS +GLAZURA.Czy ta płyta OSB jest w tym przypadku tu potrzebna? Będę miał odbiór mieszkania po remoncie i chce się upewnić na wychodzące błędy! Cały zestaw już jest zabudowany gotowy na odbiór ¯_(ツ)_/¯( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz jancelek - #remontujzwykopem #budownictwo #budujzwykopem
Mirki, potrzebne są nakrętki...
źródło: comment_MPUpbC7DXXzzgpGOyP3E1f2dmxcv8gXn.jpg
  • 12
@jancelek stelaż oczywiście musi być zakotwiony do posadzki, pisałem o dłuższej śrubie która trafiła się przy rurce. Mają tam podłożyć dystans i dciągnąć stelaż do ściany unikną w ten sposób zgniecenia rurki.
@skaza jest to do odratowania być może z jednej strony gdzie mam dziurę na dojście do wodomierza natomiast ta druga śruba również nie posiada nawet kółka (zwróć uwagę na zdjęcie, tam nie ma jak odciągnąć bo niema kołka nawet) niemam dojścia bym musiał od góry w półce robić dziurę przez karton gips by to wyprowadzić ¯_(ツ)_/¯
Pobierz jancelek - @skaza jest to do odratowania być może z jednej strony gdzie mam dziurę na...
źródło: comment_ofJhEryDXTcJGvKiLIDMZOIBjrJeg6oF.jpg
@skaza pierwsza rzecz, nie wprowadzili odpowiednio stelaża, ściana ze śrubami które się majtają nie trzyma stelaża, OSB wzięła na plecy wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º)¯_(ツ)_/¯