Wpis z mikrobloga

@TatoAktywny: chyba żartujesz, zdarzyła mi się nieraz taka sytuacja, chyba nigdy nie spotkałeś spermiarza irl skoro tak mówisz xD straszna to jest żeżuncja, jak mi gość wykłada jaki to ja jestem farciarz, że o taki SKARB to trzeba dbać, btw. pijane łyse seby też potrafią takie pierdoły gadać, Polska to europejskie zagłębie spermoidów
  • Odpowiedz
@Finsky: potwierdzam. Ja na wyjebce spotykam się z kolejną ładną laską, spotykam znajomych w klubie i lecą teksty, że "ja to mam FARTA" itd. a sami po 30 lat na karku i dalej próbują laski w klubach podrywać, wyglądając jak spierdoxy.
  • Odpowiedz
@TatoAktywny mówią tak czasem beta samce, spijające ślinę jak się na nich pluje. Bywa. Obserwujesz wtedy jak ego karyny leci w kosmos. Wydaje mi się że to pod wpływem takich scen w filmach/serialach.

Co ciekawe w odwrotnej sytuacji facet musi się tłumaczyć dlaczego jakaś typiara tak go komentuje.
  • Odpowiedz
@luxkms78: ja zauważyłam, że koledzy niebieskiego są w stanie coś takiego powiedzieć. Moi koledzy natomiast wręcz przeciwnie - "coś ty najlepszego sobie zrobił" (z resztą tak samo jak moi rodzice (i ja w sumie...)).
  • Odpowiedz