Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1695
@luxkms78: nigdy żaden facet nie powiedział do drugiego "jesteś szczesciarzem" że względu na żonę.
Od razu widać, że pisała to albo baba albo jakiś kuc-przegryw-koniobijca.
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: A więc mamy inne doświadczenia. Słyszałem coś takiego kilka razy. Zarówno w odniesieniu do żony, jak i moich poprzednich partnerek. Zabawne, że gdy ostatecznie je porzucałem, jakoś nie wiązały się z w ten sposób komplementującymi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kosancz: widzisz. Mężczyzna pewny siebie wie, że żona to nie kwestia szczęścia. To świadomy wybór. Więc nadal będę mówił, że o szczęściu mówią tylko przegrywy i stulejarze.
  • Odpowiedz
@kotellek: > A więc mamy inne doświadczenia. Słyszałem coś takiego kilka razy. Zarówno w odniesieniu do żony, jak i moich poprzednich partnerek. Zabawne, że gdy ostatecznie je porzucałem, jakoś nie wiązały się z w ten sposób komplementującymi.


Czasami może być to objaw tzw. współczucia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxkms78: @TatoAktywny: miałem tak raz jak z dziewczyną byłem na bilardzie to właśnie jakiś typ zaczął gadać takie rzeczy ogólnie widać było, że zazdrość mocno itd. co najgorsze był też z dziewczyną i mega szkoda się robi laski w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz