Wpis z mikrobloga

Wstępnie - jestem totalnie zauroczony. Gra z jednej strony jest nieskomplikowana, ale musi się trochę pogłówkować - czy to podczas walki, czy podczas eksploracji. Jeżeli chodzi o długość gry, to jeśli grasz 1 raz nie musisz się obawiać o to, że przejdziesz ją w 10-15 godzin. Sam na liczniku mam z 20, a nie jestem jeszcze w połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Znudzić się nie znudzisz, bo co chwilę jest jakiś inny wróg, którego musisz powoli rozgryzać, a każda nowa umiejętność daje mnóstwo funu z użytkowania.
Grałem w KOTORa, co prawda poza tym nie ma zbyt dużej konkurencji, ale... to poważnie może być jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza gra o SW (z werdyktem wstrzymam się do ukończenia). Obecnie pod względem immersji wyprzedza o lata świetlne Battlefronta i starsze gry z sagi.
Jedyny minus to trochę technicznych niedoróbek, ale jest ich na tyle mało, że gra się świetnie broni przed negatywną oceną i gameplayem, i fabułą. Polecam, warto
#starwars #jedithefallenorder #fallenorder #xboxone
  • 3
@Finsky: Nie, z abonamentów jedynie jest na origin access premiere na pc. Jak masz BF2 to możesz kupić z rabatem 10% + jakiś mirek wstawił jakieś info o zniżce z kodem na media expert, poszukaj poniżej
@Megasuper dla mnie zawsze będzie drewniana. Może gdyby produkowano obecnie coś podobnego miałoby to potencjał wynikający z głównej sagi, ale tak to nie umywa się do FO