Wpis z mikrobloga

  • 0
@agaja tylko nie zawsze sie da jechać w porze drzemki :( mieliśmy worek z zabawkami tylko do auta i to dawało rade, ale są już za bardzo "niemowlaczkowe" i szukam inspiracji na nowe (ʘʘ) Dzisiaj niestety było 2x 1.5h jazdy bez drzemki i musiał już youtube z bajkami i piosenkami wejść... Jestem z tych, którzy jednak starają się unikać ekranów w życiu dziecka, przynajmniej dopóki jest taka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowy_mikro: @agaja: mam dwójkę dzieci, nigdy nikt z nimi z tyłu nie jechał. Jeden kocha jeździć od początku, drugi nienawidzi. Nie wiem jakie macie auta, jednak w moim przypadku potrafię jako kierowca podać smoka mlodszemu (bardzo dobre są łańcuszki do smoczkow) mówię całkiem serio.
  • Odpowiedz
@soadfan: pisałeś o psychologicznych kwestiach. Stąd też moje pytanie i proszę Cię o rozwinięcie tematu

A co do smoka - po pierwsze moje dziecko jest bezsmoczkowe, więc odpada opcja wsadzenia smoczka i cisza :p po drugie przy rwf raczej ciężko na autostradzie podawać dziecku zabawki jednocześnie prowadząc. Zresztą jest to raczej strednio rozsądne gdziekolwiek :p
  • Odpowiedz