Wpis z mikrobloga

to nie niebezpieczeństwo, to cel.


@aarahon: Dla niego niebezpieczeństwo. Jeśli ktoś do ciebie strzela to czujesz się bezpieczny? Strzelanie do celu zawsze będzie groźniejsze dla celu niż niecelowanie. Wiesz dlaczzego? Bo zazwyczaj więcej pocisków trafia.

Gdyby niestrzelanie do celu niosłoby większe zagrożenie to by pistolety nie miały przyrządów celowniczych a policjanci strzelaliby po niebie a nie w kierunku zagrożenia.
  • Odpowiedz
Pociski które wędrują w konkretnym kierunku zawsze będą groźniejsze niż te które nie są celowane. Tyle. Palnąłeś głupote a teraz rzucasz się jak gówno w przeręblu.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Napisałem że policjant w takich okolicznościach nie będzie strzelał w górę tylko w stronę tej konkretnej osoby ponieważ niesie to mniejsze zagrożenie, w domyśle dla osób postronnych, gdzie tu głupota?
  • Odpowiedz
Napisałem że policjant w takich okolicznościach nie będzie strzelał w górę tylko w stronę tej konkretnej osoby ponieważ niesie to mniejsze zagrożenie, w domyśle dla osób postronnych, gdzie tu głupota?


@aarahon: Nie napisałeś, że w domyśle. Ludzie to nie są jasnowidze, że będą się domyślać co miałeś na myśli. Napisałeś głupotę a teraz się wypierasz.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

żaden myślący policjant nie zrobiłby tego w obszarze w którym mogą znaleźć się osoby postronne lub dzieci. Spadający pocisk niesie ze sobą większe zagrożenie niż te które wędrują w konkretnym kierunku.


Jeśli z tego nie potrafiłeś się domyśleć że chodzi o osób postronnych to zalecam jeszcze raz przeczytać mój pierwszy komentarz do Ciebie. A co, wrzucę Ci nawet to w spojler.

  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jesteś głupi jak but serio. Pocisk wystrzelony w ściganego jest groźniejszy dla osób postronnych niż pocisk wystrzelony w górę... w mieście... niedaleko placu zabaw...

Ty kojarzysz chociaż z jaką prędkością potrafi te pare gram spadać i ile on potrafi szkód zrobić?
  • Odpowiedz