Wpis z mikrobloga

  • 2
Nie wiem jak było ale czy ktos bierze pod uwagę że on w ogóle mógł nie mieć żadnych nożyczek przy sobie? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@greyson: Wiem czytałem to ( ͡° ͜ʖ ͡°) na kanwie tego pisałem tez ten komentarz, bo śmieszy mnie, ze zaraz narkotyki będą marginalizowane, a w alternatywnej rzeczywistości byłby nazwany ćpunem, pederasta i ruchaczem kotów.
  • Odpowiedz
@hu-nows: wierzysz ze jakis policjant strzelal by do uciekajacego niewinnego chlopaczka? Albo jak by sie poddawal? Nie znam glupszego sposobu na #!$%@? sobie zycia, i tak policja u nas boi sie uzywac broni bo jak i tak sie udowodni ze uzycie bylo sluszne, to facet jest potem w miescie przegrany. Fakt kamery powinny byc u kazdego policjanta teraz, ale nic to w tej sprawie nie zmienia, wersja policjantow jest najbardziej
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: kazdy kto go znal bardziej lub mniej,wie ze jego rodzina to patola a o nim ze byl normalny powiedzieć nie mozna było.ofc timeline na fb zarąbany podobnymi "mądrościami' mam tylko przez typowych przedstawicieli sebków i karyn....
  • Odpowiedz