Wpis z mikrobloga

@XNiemcu: jak ręczny słaby, to pewnie zaciski/klocki/tarcze słabe też. powinno być równo. niby regulacja powinna być ale jak nie masz klocka to regulowanie nic nie da.
@mophk po stronie klocków czy tarcz raczej będzie wszystko ok bo zmieniane chyba rok temu. Myślałem żeby podkręcić delikatnie tamto słabsze koło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mophk ¯_(ツ)_/¯, ładnie hamuje, raczej przy zwykłym hamowaniu nie ma większych różnic bo ten gostek by mi powiedział, jedynie ten ręczny. Na szczęście nie, zwykle tarcze z klockami.
@Colovirus
@mophk No dobrze, ale hamulec nożny działa bez zarzutu, a jeśli chodzi o ręczny to jedyna różnica jest w tym że lewe koło stoi sztywno na 3 ząbku, a prawe przy użyciu sporej siły ledwo się obraca i przy zaciągnięciu na 4 ząbek już nie można nim ruszyć. Jeśli z linką lub tłoczkiem byłoby coś nie tak to pewnie zgrzało by mi koło i zjadło klocki a tutaj wizualnie obie strony
@XNiemcu: jeden rabin powie tak drugi powie nie. wyreguluj i tyle jak uważasz że wszystko jest w porządku. moje kaudi hamował dobrze ale któregoś razu zauwazyłem, że sie jedna tylna tarcza grzeje. wzialem rozruszałem temat i było chwile okej.

wajcha od ręcznego była luźna przed regulacją?
@mophk nic nie regulowałem. Uznałem że raczej nie powinno być z tym problemu przy przeglądzie, a nawet jeśli to spale Jana że ręczny działa więc nie wiedziałem że na kompie wyskoczą mu jakieś różnice ¯_(ツ)_/¯ Kiedyś pewnie będę musiał do tego zajrzeć bo samo raczej się nie poprawi ( ͡° ʖ̯ ͡°)