Wpis z mikrobloga

Kurde, naprawdę zaczynam współczuć Sławinie. On jest po prostu mało ciekawym człowiekiem, nie umie we flirtowanie, ale w zwykłej gadce chyba jeszcze gorzej mu idzie. Zanudza każdego, z kim rozmawia. Smutne, bo trzeba przyznać, ze inteligentny z niego gość, ale jakoś nie wychodzą mu relacje z ludźmi. Coś musiało bardzo pójść nie tak w tym jego życiu. Ale w sumie zawsze tak właśnie wyobrażałam sobie te złamane kariery sportowe. Ludzie czasami się z tego po prostu nie podnoszą. Stawiają wszystko na jedną kartę, po czym zostają z taką pustką i niespełnieniem. Mam wrażenie, ze on jest głęboko sfrustrowany i niezadowolony z siebie.
#bigbrother
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mokka89: koleś jest toksyczny i w małej grupie jest to trudniejsze do ukrycia. W dużej grupie ludzie myśleli, że to wesoły i pozytywny gość (patrz Sara, wafle, Kleszcz)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mokka89: z nim wszystko jest ok nie jest ani inteligentny ani głupi, ot zwykły człowiek który włożył dużo pracy w karierę. Tylko że przez to dmuchanie i chuchanie na jedną kartę ego ma za wysokie w realnym życiu, a tu go trochę Kamil hamuje bo jest bardziej wyraźną postacią i tyle, tak myślę
  • Odpowiedz
@mokka89: coś w tym jest ale zieje takim jadem i niechęcią do wszystkich (włącznie z Martyną, z którą teraz ma pakt), że ciężko mu współczuć ;/
  • Odpowiedz
@jj9001: No ja go nie lubię, ale zaczynam rozumieć i trudniej mi się na niego wkurzać. Głęboko niespełniony i nieszczęśliwy człowiek. Z drugiej strony w pewnym sensie: aren’t we all?
  • Odpowiedz