Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Whispererer: myślałem że chodzi o film *book* a Ty masz na myśli książki? W zasadzie średnio lubię chodzić do kina. Cały ten gwar nie do końca kojarzy mi się z relaksem. Jak już, to kina studyjne.
Pamiętam jak byłem na filmie "AD Astra" z moją kobietą.
Miałem mnóstwo filozoficznych przemyśleń a jak patrzyłem dokoła to dużo ludzi siedziało w telefonach bo "ten film taki nudny" - jak dało się słyszeć
zielony_wiatr - @Whispererer: myślałem że chodzi o film *book* a Ty masz na myśli ksi...

źródło: comment_gAxImdXiST4SVm0ufeWqKwPdvHNGW68D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@stefan_1971 czy ty jestes nornalny ,czlowieki???? No chyba wlasnue nie... bo to widac hahaha ksiazka ,a film to zupelnie cos inneho i nie wiem ,jak ty tego nie rozumiesz ;)) ksiazka jest duzo leosza ,polecam koedys jakas pszeczytac a ni tylko filmy ogladac.....;)))
  • Odpowiedz
w czym czytanie jest lepsze niby


@stefan_1971: OK więc sobie wyobraź. Masz film.
Film:
Jacyś aktorzy, którzy niekoniecznie nam odpowiadają i pasują
Jakaś fabuła która jest mocno płytka
  • Odpowiedz
czy ty jestes nornalny ,czlowieki???? No chyba wlasnue nie... bo to widac hahaha ksiazka ,a film to zupelnie cos inneho i nie wiem ,jak ty tego nie rozumiesz ;)) ksiazka jest duzo leosza ,polecam koedys jakas pszeczytac a ni tylko filmy ogladac.....;)))

@Whispererer: Ty się najpierw naucz pisać jak chcesz kogokolwiek pouczać.
  • Odpowiedz
  • 0
@aret dobra ,koncze z tb rozmowe ;)) pozdro ,bo nie da sie z toba gadav. Gdybys skoczyl z pozuomu swojego zj3bania na poziom swojego iq to bys sie deadnol pozdro ;)))
  • Odpowiedz