Wpis z mikrobloga

@Lubczykowa: a ukrywanie, że znał się z Ewą już przed programem to co, jak nie fałsz? A te wszystkie 'maski'? A mówienie do Anki, że jest mega inteligentna a później twierdzenie, że żadna z kobiet w domu nie grzeszy inteligencją i to żenujące tłumaczenie się?
@Lubczykowa: hmm, bo to jest program? I jak to Kamil wielokrotnie podkreślał - to jest gra w którą trzeba umieć grać? Dlaczego jeden z nich według ciebie jest zwolniony z obowiązku bycia super kolegą, a innemu wytykasz to palcami? Nie bądź hipokrytką tylko postaraj się spojrzeć na to obiektywnie
@Nazanzibar: staram się spojrzeć na to obiektywnie i co widzę? Wiktor udaje kolegę a za plecami obgaduje i to wielokrotnie chyba każdego, Kamilowi może tez się zdarzyło ale aż tak jak Wiktor tego nie robi. Tak jak napisałeś to jest gra i trzeba umieć w nią grać, moim zdaniem Kamil lepiej sobie radzi
( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lubczykowa: Kamil ma poparcie telewidzów (choć nie tak wielkie patrząc na procenty które dostaje co tydzień). Wiktor ma poparcie i widzów (widać w social mediach) ale również mieszkańców.
Stwierdzenie że, Kamil lepiej sobie radzi zakrawa o fanatyzm
@Nazanzibar: Takie jest moje zdanie, oczywiście mozesz się z nim nie zgadzać ( ͡º ͜ʖ͡º) ale proponuje Tobie tez postarać się spojrzeć bardziej obiektywnie bo jak Cię czytam to mam wrażenie, ze to właśnie Ty jesteś stronniczy
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Lubczykowa: męczące i nudne jest wasze uwielbienie do Kamila dlatego punktuję wszelkie przejawy fanatyzmu. Kamil był dla mnie w top3 programu, od jakiegoś czasu sporo u mnie stracił i jest postacią dla mnie raczej neutralną więc nie mam powodów być stronniczym. Fakty są takie, że w ostatnich nominacjach przegrał u widzów z trójką nominowanych, tylko Kleszczu miał więcej głosów. Dalej możesz sobie mieć swoje zdanie które nijak się ma do faktów