Wpis z mikrobloga

Abercrombie Fierce to najlepszy zapach świata i nikt mi nie wmówi, że nie. Jeśli chcesz kupić sobie zapach, którego nie wąchałeś, bo nie ma w syforach, czy innych daglasach, ale który da się zamówić z internetu, to polecam 100%. Nie znam chyba nikogo, komu się nie podoba, a wielokrotnie pytano się mnie co to za jeden. Można kupować w ciemno.

12,5/10

#perfumy
G.....o - Abercrombie Fierce to najlepszy zapach świata i nikt mi nie wmówi, że nie. ...

źródło: comment_K4mi06eZWErpKRlR3mbq9z8R2eWUcBvC.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: no flakon mógłby być lepszy. Ale unikatowy, świeży i energiczny zapach wszystko rekompensuje. Utrzymuje się też bardzo długo i ma dość intensywny ogon. Idealne do wyjścia na randkę, kobietom się bardzo podoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Giggsy:
Kupiłem go sobie po jakichś 10 latach, kiedy to wypatrzyłem go w USA, przez ten czas miałem jakieś różne bleu, fahrenheity, bossy, ale nie do porównania, jeśli chodzi o czas ekspozycji. Zapach też tak zajebisty, że aż chce się samemu pociągać nosem. Zamówiłem sobie ostatnio z sentymentu i żałowałem, że przez ostatnie 10 lat kupowałem jakieś sieciówkowe gówna.

Wiadomo, że ktoś może woleć coś innego, chociaż chciałem naprawdę polecić
  • Odpowiedz
@GiuseppePancaro Zrobił kiedyś szał w USA na miarę PR one Million. Dobry, poprawny. Nieduszacy, bezpieczny, calosezonowy, idealny na codzień. Niemniej bez takiego "pazura".

Jeden z chickmagnetow.

Jak na tobie leży to super, ze mną się nie dogadal :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GankAlpanii: teraz mi zabileś klina, dałbym sobie uciąć rękę że Fierce i Fierce Cologne to dwa różne zapachy, a sprawdziłem i jest tylko Fierce Cologne. Mój błąd ʕʔ może dlatego, że wszędzie niemal o nim piszą bez dopisku Cologne ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GiuseppePancaro: aż sobie przypomnę bo gdzieś mam odlewkę. Ż tego co kojarzę to kiedyś ciuchy zamawiane ze sklepu Abercrombie pachniały tymi perfumami, w samych sklepach też był rozpylany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GiuseppePancaro:
Ot taki tam odświerzacz powietrza. Tak jak szanel 5 pachnie gównianym mydłem tak ten wynalazek pachnie ambipurem.

Jak dajesz 12/10 to sprawdź kiedyś jakiś normalny zapach

A piczomagnesem bym na bank tego nie nazwał. Ultra male, eros, sauvage, wanted by night (jak już masz swoje wiosny to profumo)....ale nie kuźwa taki "droższy MB legend".
  • Odpowiedz
@GiuseppePancaro: Fierce ma najbardziej "ciepły" flakon ze wszystkich, które widziałem w ogóle. Bardziej przypałowy mógłby być co najwyżej flakon w kształcie dildosa. Miałem go, ale przepsikałem zawartość flakonu do dużego dekantu, bo wstyd to było na półce trzymać xD
  • Odpowiedz