Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirko, wybaczcie spam, ale mam sprawę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Piszę magisterkę nt. carsharingu i innych takich (Rola sektora prywatnego w transporcie publicznym) i chciałabym was prosić o wzięcie udziału w ankiecie: https://forms.gle/LJcj2D6BbZawuUpy9
Jak ktoś będzie miał na to czas to bardzo dziękuję i się cieszę, jak ktoś jest z Poznania to mogę w nagrodę upiec placek czy coś.
Magisterka jest gównie na temat Poznania, ale dane z innych miast przydadzą się do porównania.

SPAM TAGAMI: #poznan #lime #hive #traficar #easyshare #carsharing #nextbike #rowerymiejskie #bird #4mobility
  • 41
@Limonene: jest pytanie "Proszę zaznaczyć wszystkie firmy, z których usług Pan/Pani korzystał/a" i są odpowiedzi Nextbike Lime Click2Go Hive Bird Traficar EcoShare Easyshare 4mobility Blinkee
a potem jest pytanie
"Proszę wybrać jeden pojazd współdzielony, z którego korzysta Pan/Pani najczęściej"
i do wybrania jest też uber/bolt, taksówki

tak ma być?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Limonene: btw pamiętam swoją ankietę do magisterki, przy analizie danych wyszło że brakuje kilku ważnych pytań. No to cyk, kilka minut i wymyśliłem sobie wyniki do tych nieistniejących pytań. Po czym na obronie recenzent wyłapał że coś tu #!$%@? nie gra z tą ankietą XD ehh pół godziny wstydu i dyplom na całe rzycie.
@milvanb: umiem!
@kibellos: wszyscy narzekają na ten wiek i w ogóle ta ankieta mi uświadomiła, że mam siebie i swoich znajomych za tak ~5 lat młodszych niż naprawdę jesteśmy, bo nagle każdy zaczął narzekać "o nie, jestem najstarszą grupą wiekową" XD A brakujących pytań też się boję, trudno, najwyżej zmienię jakieś istniejące pytanie i odpowiedzi, a wyniki się zaktualizuje xd
@Lapidarny: dziękuję ʕʔ