Wpis z mikrobloga

O ja... Z każdym kolejnym newsem coraz bardziej staje się oczywiste, że Wiedźmin od Netflixa będzie gniotem.


@Bethesda_sucks: xD, z każdym nowsem mam coraz większą będę z ludzi których oburza czarnoskóry w swiecie FANTASY XDDDD
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Bedzie gniotem bo płaczesz o czarnoskórych w tłumie? #!$%@? ze świetnymi ujęciami z Geraltem, walić fajne ujęcie z kikimorą czy Musiałem. Czarni są, serial do kosza ! XD Beka z takich ograniczonych ludzi jak Ty. Też wolałbym lepszą spójność świata, bez wciskania wszystkich ras gdzie się da, ale nie jestem idiotą xD
  • Odpowiedz
Bedzie gniotem bo płaczesz o czarnoskórych w tłumie?


@Czarendzer: Będzie gniotem, bo większość scenarzystów to (((baby))), dla których ważniejsza jest polityczna poprawność niż fabuła czy wierność pierwowzorowi. Ciri będzie miała czarnego mentora, wielu aktorów będzie całkowicie innych niż podano w książce, a sam Geralt zostanie zepchnięty bardziej na margines. To się nie może udać.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Eh ludzie. Tak, Geralt będzie na marginesie, dostanie po 5 minut na odcinek. Dlatego cały trailer jest o nim xD Ważniejsza poprawność, dlatego Sapkowi się spodobało to co zobaczył na planie, dlatego zatrudnili masę profesjonalistów i jeździli po świecie kręcić plenery. Dlatego rozbudowują tylko wątki które były przynajmniej w wspomniane w książce. Ten czarny mentor Ciri, to chłopiec, który jest w dodatku niemową i ma za zadanie "ukazywanie" tego
  • Odpowiedz