Wpis z mikrobloga

Okej, potrzebuję pomocy, bo paruje mi głowa xd

Wygrałam w konkursie nagrodę rzeczową, którą sama mogę sobie wybrać - do 1500 złotych. Akurat zbierałam sobie powolutku na ps4, więc stwierdziłam, że ekstra okazja, ale nie wiem już co brać.

Czy 1tb robi dużą różnice od 500 gb? Bo jest taki zestaw, gdzie są dwie gry w które bym zagrała (uncharted+horizon dawn+the last of us w które już grałam), ale ma właśnie 500 gb.

Czy może lepiej już kupić ps4 slim 1 gb z dwoma padami i do tego coś jeszcze? (np. jedna z tych gier u góry)

Czy może w ogóle to kupić ps4 pro i dopłacić jeszcze te 50 złotych? A gry już sobie dokupić stopniowo

Może ma ktoś jakieś zdanie? (°° pomocyy

#konsole #zdanieeksperta
  • 19
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie:
1 tb jest przydatny gdy kilka osób korzysta z tej samej konsoli. Np ty grasz w dwie gry, niebieski tez dwie, a dzieciaki w pięć kolejnych. Jeśli jednak jesteś jedyna użytkowniczką konsoli, to te 500 GB spokojnie wystarczy. Najlepiej się według mnie wychodzi jak zaczynasz kolejną grę dopiero gdy skończysz poprzednią (lub porzucasz bo stwierdzisz ze się znudziła). Po co mieć na dysku 10 gier, każda rozgrzebana ale żadna nie
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: Czy bardziej awaryjne to ci nie powiem, bo nie śledzę tak sprzętu Sony. Wydaje mi się, że tak, bo znowu upchnęli sprzęt w małej obudowie z małym wiatrakiem. Zdecydowana większość modeli tej konsoli szumi niemiłosiernie. Chyba lepiej slima wziąć, ale 1500 to cholernie dużo za tego starocia. Na amazonie kupic nie możesz? Pewnie już w następnym tygodniu będą spore przeceny.