Wpis z mikrobloga

@pani_noc: na tym etapie pozytywny test ciążowy nie musi oznaczać ciąży. Może być to ciąża biochemiczna, puste jajo płodowe i wiele innych rzeczy. Żywą ciążę musi potwierdzić lekarz, przynajmniej 2-3 tygodnie po terminie miesiączki a i pierwszy trymestr jest zawsze niepewny. Długo się statali, więc lepiej się nie zapalać, bo strata będzie tylko bardziej boleć.
@BySpeedy Widzisz po co się tyle męczyć, nerwów, walki trzeba było do mnie napisać. Moja żona po odstawieniu tabsow i odczekaniu trzech miesięcy po antykoncepcji hormonalnej jak to mówią od strzała. Teraz mamy prawie dwumiesięczną córkę. Wszystkiego dobrego, dużo zdrówka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeaWeasel: moja niestety nie miała regularnych miesiączek i dlatego brała antykoncepcję. Odstawiła antykoncepcję 1.5 roku temu i niestety wciąż był brak rezultatów. Miesiączka się pojawiała raz na dwa miesiące. Tydzień temu lekarz przypisał lek wywołujący miesiączkę, ale wciąż był brak. Wzięliśmy z dupy test ciążowy żeby sprawdzić czy przypadkiem nie jest w ciąży. No i właśnie tym oto sposobem pojawiły się dwie kreski. ;)
Wczoraj byliśmy u lekarza, by potwierdzić, że
@BySpeedy Trzymajcie się cieplutko, początkowy okres ciąży jest trudny wszystko się wtedy może zdarzyć ale trzeba być dobrej myśli. Mam 37 lat
i ojcostwo to najlepsze co zdarzyło mi się w życiu. Jakbyś miał jakieś pytania to śmiało pisz.
moja niestety nie miała regularnych miesiączek i dlatego brała antykoncepcję. Odstawiła antykoncepcję 1.5 roku temu i niestety wciąż był brak rezultatów. Miesiączka się pojawiała raz na dwa miesiące. Tydzień temu lekarz przypisał lek wywołujący miesiączkę, ale wciąż był brak.


@BySpeedy: to dobrze, że się udało, bo lekarza to średniego macie. Antykoncepcja to nie jest lek na nieregularne cykle. Skoro twoja żona/partnerka miała miesiączke raz na dwa miesiące, to w sumie i