Wpis z mikrobloga

"Grzegorz Waranecki, właściciel firmy Sailing, zdecydował się sfinansować transfer Visniakovsa, który w międzyczasie pojechał do GKS Bełchatów. - Dogadałem się z menedżerem piłkarza i mam nadzieję, że Visniakovs zadebiutuje w Widzewie już przeciwko Legii - mówi Waranecki. Warunkiem było podzielenie się wpływami z ewentualnego transferu łotewskiego napastnika. - Nawet jak zarobię na tym, to zyski i tak przeznaczę na pomoc Widzewowi - zadeklarował biznesmen."

Może jeszcze jakąś premią ktoś sypnie za punkt z Legią. Urban mówi, że najważniejsze są puchary, więc ciekawe, czy ligę odpuści. Oby nie, wolałbym, żeby Widzew wygrał z dobrze grającą Legią. ;) Widzew w pierwszej kolejce z mistrzem Polski jeszcze nie przegrał, dzisiaj będzie podobnie!

#ekstraklasa #widzew
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlapka: Mroczkowski w wywiadzie (pewnie czytałeś):

"Chodzi o regularne wypłaty?

- Tak. Mamy zapewnienie, że takie będą. Dzisiaj Widzew nie ma zaległości wobec piłkarzy. Można powiedzieć, że z wypłatami jesteśmy na bieżąco. Oby tak zostało. Może być poślizg, ale nie więcej niż tydzień czy dwa. To byłoby coś."

Oby. Nie wiem, ale znowu jestem optymistą i coś czuję, że nie będzie źle w tym sezonie.
  • Odpowiedz
@Adam787: Tylko wiesz, z tymi wypłatami to już parę razy różne rzeczy mówili. Ja sam za bardzo nie wiem czego się spodziewać. Trochę żałuje że z Batrovicem się na razie nie dogadali bo w sparingach się ponoć nie najgorzej prezentował. Ale myślę, że dziś źle być nie powinno
  • Odpowiedz