Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki co mi może być? We wtorek koło 4 rano dostałem mocnej biegunki i brało mnie na wymioty. Wziąłem stoperan i mi przeszło ale pojawił się dodatkowo ból w kościach- tak jak przy grypie. Cały czas mam gorączke w zakresie 37,7-39,2. Mija 48 godzin ja w ogóle nie mam apetytu. W nocy koło 2 byłem troche głodny to zjadłem płatki z mlekiem ale udało mi zjeść 1/5 talerza... potem było mi nie dobrze. Myślę czy może się zerzygać i mi przejdzie? To jest ta grypa zołądkowa? Ktoś miał podobne objawy? Dodam jeszcze, że mam dodatkowo efekt zadyszki i jakby pełny brzuch. Fizycznie nic mnie nie boli ani się nie uderzyłem. #medcyna #lekarz #choroby #brzuch
  • 15
  • Odpowiedz
@wielkiparasol wydaje mi się, e to może być grypa ale lekarzem nie jestem. Najlepiej teraz nie jeść nic takiego, co mogłoby podrażnić żołądek. Jedź jakieś kaszki dla dzieci i pij dużo wody, żeby się nie odwodnić. Jak będzie lepiej to później ewentualnie możesz jakieś sucharki zacząć jeść (Ale same). A już najlepiej to będzie w ogóle jak pójdziesz do lekarza, bo z grypą nie ma żartów :/
  • Odpowiedz
@wielkiparasol pij wodę kokosową-ma dużo elektrolitów, zwykła wodę i jakieś lekkostrawne dania dla sprawdzenia żołądka. W najlepszych wypadku przejdzie samo po czasie, w najgorszym leć do lekarza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@normal_user: najwidoczniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@K4rpik: w ciągu 48h były już momenty, że stałem na drugim świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RudaMirabelka: to jest dobry pomysł, kupie kaszki, myślałem też o budyniu i kisielu
@arteria: szczerze mówiąc to nie mam siły ( ͡° ʖ̯ ͡°) wizyta w kuchni jest dla mnie dużym wyzwaniem, a co
  • Odpowiedz
@wielkiparasol: Miałem to samo tydzień temu, wielu znajomych też. Wirus specyficzny panuje, będziesz się przez 4 dni chojowo czuł :) potem 2 osłabiony i już potem będzie dobrze. Weź priobiotyka na florę bakteryjną i czekaj. Pij i odpoczywaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielkiparasol: najlepiej neodymowy, tylko uważaj bo łatwo się kruszy i ma wtedy ostre krawedzie, na allegro kupisz takie malutkie jak monety pięciogroszowe. Łykasz na raz rano i wieczorem. Po tygodniu twoje dotychczasowe dolegliwości przestaną być problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wielkiparasol: Dzień biegunki i Stoperan, na nogi się leczyć. Biegunka jest normalnym objawem krótkotrwałym nie wymagającym niczego poza porządnym napojeniem się następnego dnia po, bo może dojść do zaparć.
  • Odpowiedz