Wpis z mikrobloga

Firma Miele to nadfirma i udowodnijcie mi źle. Jakość tych produktów i sprzętów tak bardzo odbiega od czegokolwiek innego co oferują markety że aż dziwne że ludzie jeszcze kupują chińskie szajsy od boscha, szajsunga i AEG czy innych popłuczyn. O amice nie będe wspominał bo mam litość dla polskich partaczy xD Ja rozumiem że ktoś może nie mieć pieniędzy, ale na prawdę są pewne granice- taka pralka/zmywarka czy lodówka firmy Miele wytrzyma #!$%@? CO NAJMNIEJ 30 lat bez awarii (a nawet gdyby coś się stało to ich serwis traktuje Cię niczym chiński pucybut komunistycznego partyjniaka któremu przypadkiem pominął grudkę piasku na bucie ) podczas gdy nornalnie większość ludzi już dwa razy kupi marketowe gówno (zaprogramowanie na zniszczenie pogwarancyjne sie kłania). Ale co ja tam będe pytoli po próżnicy - jeśli kiedykolwiek ktoś kogo interesuje temat będzie w jakimś sklepie AGD, to niech troche pobawi się sprzętem Miele z wystawy, a potem dotknie reszty chińskich wysrywów.

Ja juz postanowiłem że jak będe za 2-3 lata urządzał swoje mieszkanie to wszystko- od płyty gazowej, po zmywarkę, lodówkę, piekarnik na pralce kończąc, będzie firmy Miele. I choćbym miał wziąć kredyt i przez rok jesć tylko #!$%@? czokoszoki popijane wodą, to wolę umrzeć szybciej na raka niż kupić kolejny szajs pokroju szajsunga i dać zarobić tym klepaczom #!$%@? masówki.

Ps: to prawda
Ps 2 : to że masz w domu szajs nie znaczy że jesteś gorszy czy coś, po prostu miałeś temat w dupie i kupiłes to co było pod ręką xD

#remontujzwykopem #remont #kuchnia #agd #urzadzajzwykopem #wystrojwnetrz #smieci
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach