Wpis z mikrobloga

UWAGA!
Jak poinformował mnie wysłannik Mossadu – prezentowane dziś rano urządzenie marki Schnerzinger jest tylko podróbką polskiego wynalazku – Deparchatora.
Dodajmy, wynalazku tańszego – kosztującego 2500 zł w wersji Turbo.

Deparchator, skonstruowany z aluminiowych rurek, puszki po coca coli, durszlaka, żarówki oraz wykonanej z rurek gwiazdy Dawida, za pomocą sztucznej inteligencji tworzy pola torsyjne, chroniące przed 5G oraz judaistami.
Zwróćcie uwagę na antywibracyjne nóżki.
Urządzenie zapobiega między innymi ukąszeniom energetycznym i strzałom w odbyt. Co więcej, parchy mają wysyłać do Polski buczarki, które wydają szumy. Natomiast Deparchator usuwa przyczynę szumów, jaką są "parchy".

Możemy się więc spodziewać nowego wystawcy na Audio Video Show 2020!

#heheszki #audiovoodoo #tonskladowy i chyba troszkę #podlecki
Roszp - UWAGA!
Jak poinformował mnie wysłannik Mossadu – prezentowane dziś rano urzą...

źródło: comment_sjhgG8YSo2vDyafn6KuQTNtZuOCpbBEy.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@biliard: typie umiesz czytać? Nie chodzi mi o #!$%@? którejś ze stron bo po każdej stronie barykady są zjeby tylko chodzi mi o to żeby nie #!$%@?ć polityki w miejscie które do tego nie służy
  • Odpowiedz
@Drah_Lite: Sieć 5g to zagadnienie, które trudno kwalifikować jako obyczajowe, co dopiero polityczne. Co ja poradzę, że różne grupy społeczne, w tym frakcje polityczne, wypowiadają się na tematy niepolityczne? To, że jacyś idioci upolityczniają sieć 5g, nie znaczy, że od tego momentu i ja mam uznawać to za politykę.
Wpływy fal magnetycznych ocenia medycyna, a nie polityka. Jeszcze raz, to zagadnienie techniczne. Po co ja tłumaczę, pewnie i tak nie uwierzysz
  • Odpowiedz