Wpis z mikrobloga

Williamsówna odleciała całkowicie xD
Pozdro dla eksperta z sanoka, który twierdził że bolidy są takie same, kiedy szefowa zespołu opowiada takie bzdury
(ale też przez przypadek się wygadała):

Mieliśmy ogromną serię pecha, co biorąc pod uwagę obecny sezon, nie jest zaskoczeniem. Wiele problemów z uszkodzeniami – szczególnie przedniego skrzydła – było poza naszą kontrolą. Mieliśmy incydenty wyścigowe z innymi kierowcami, którzy wjeżdżali w nasz samochód, powodując uszkodzenia. To nałożyło ogromną presję na zespół, szczególnie w kwestiach operacyjnych i produkcyjnych. Muszę jednak powiedzieć, że w fabryce została wykonana praca by upewnić się, że wrócimy na poziom, na którym chcemy być. Nasi ludzie wykonali znakomitą pracę”

Każdy inny zespół będąc w naszej pozycji wycofywałby samochody z wyścigów. Próbowanie nadążyć w F1 obecnie, gdy jest tak wiele wyścigów i ma się incydenty, jest naprawdę trudne. Nie jesteśmy w stanie, jak pewnie większość, wziąć 5 przednich skrzydeł na wyścig. Robisz dwa czy trzy skrzydła, a masz weekendy tydzień po tygodniu, wiele więcej nie możesz zrobić

To sytuacja, w której znaleźć mógłby się każdy zespół, nie tylko Williams. Jestem pewna, że gdyby inne zespoły znalazły się w tak pechowym położeniu jak my, również miałyby problemy. Nie jest to świadectwem naszej niezdolności do wyprodukowania odpowiedniej liczby części na wyścigi. Zdecydowanie nie, bo jesteśmy do tego zdolni. Chodzi o kumulację pecha podczas dwóch wyścigów z rzędu i wielu incydentów, które były poza naszą kontrolą


PS. Taki Albon albo Gasly to zakończyliby sezon Williamsa już w okolicach maja - czerwca xD

#f1 #kubica #echasanoku
  • 13
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Nawet dałbym ci za to plusa, jakbyś przedstawił jakieś statystyki, które potwierdzają tę tezę.
Najlepiej też z porównaniem różnych innych osób, ile ich contentu jest w 100% ich własnością.

Albo zrobię je za ciebie, na moje ostatnie 20 wpisów, jedynie 2 spełniają to co napisałeś.
Czyli ordynarnie łżesz.
A sam powrótroberta też nie ma własnych wywiadów, tylko "pożyczone" z innych stron.
  • Odpowiedz
No to po co usuwasz komenty, skoro masz rację?


@smutny_kojot:
Bo nie będzie mnie jakiś pajac z internetu, obrażał na moim blogu za pomocą kłamstw, które nie mają potwierdzenia w liczbach.

A powrótroberta jest takim samym agregatorem treści jak wypok, dlatego dochodzenie kto co od kogo "pożyczył, jest śmieszne. A już szczególnie kiedy mowa o CYTATACH z wypowiedzi osób publicznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@erb0: typowa kler. Niech się cieszy, że jednorenki zrobił punkcik, bo byłby wstyd (no, i tak jest, ale mogło być jeszcze gorzej xD). Ten zespół to żart. Niech ginie w odmętach, to jest denne rozmienianie się na drobne i niszczenie dobrego imienia Franka.
  • Odpowiedz
co on tam pisał?


@dzosuaa: W skrócie: napisał że wszystkie moje wpisy to kopiuj-wklej z powrotroberta.pl + szkalowanie szafy.
I nawet by to było śmieszne, ale sobie przypominałem, że ostatnio sporo czasu straciłem na oryginalny content.

@Kajaczek: Z tym że RAI jeździł w czasach sporej awaryjności bolidów, a Romek to bardziej czasy Bottasa, Pereza, Magnussena.
  • Odpowiedz
@erb0: Nie zdążyłem edytować a chciałem dodać dojezdzalnosć w %. Raikonen średnio odpada co 5GP a Groszek co 3GP. Taki Hunkelberg ma dojedzalnosć podobną do rajkonena i średnio też odpadnie co 5 wyscig. Najbliżej za to groszkowi jest Noris który też zbiera średnio DNF co 3GP Taki kubica ma dojezdzalnosc zbliżoną do Hamiltona czy Vetela średnio DNF mają co 10 wyscig.
  • Odpowiedz
To sytuacja, w której znaleźć mógłby się każdy zespół


No właśnie #!$%@? nie, bo każdy inny zespół jest (w mniejszym lub większym stopniu) kierowany przez kogoś kto zna się na robocie, a nie #!$%@? farmazony o niewłaściwym ubiorze pracownika podczas gdy zespół de facto nie jest w stanie wyprodukować bolidu
  • Odpowiedz