Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bekawpracy: To może być ciężko. Jeszcze pogoda nie będzie sprzyjać bo jest już po sezonie. Rada ode mnie to zagruntujcie dobrze ściane i skujcie tynk, który jest luźny. Jeśli to stary dom to musicie przymierzyć styrek na dole i na górze. Jak pójdziecie od razu od dołu i będziecie robić od poziomicy to może się okazać, że dom jest nachylony w Waszą stronę i nie uda wam się zrobić ściany
@bekawpracy: wybierzcie produkt od znanej marki, lepiej dopłacić +15%, niż kupić coś, co nie będzie spełniało standardów jakości. Sprawdźcie kilka losowych paczek pod względem grubości płyt na czterech bocznych ścianach, sprawdźcie przekątne płyt, jeśli będziecie mieli bezpośrednie porównanie kilku produktów tej samej klasy, to starajcie się wybrać taki który jest najcięższy (liczy się też data produkcji, świeży będzie cięższy dlatego że w procesie produkcji używana jest para wodna pod ciśnieniem, której
@bekawpracy: warto zrobić/kupić maszynę do cięcia styro, na drucie oporowym. Kleić pianą na ramkę. Fugować szpary. Kołków mało co dawałem i trzyma latami na wygwizdowie. Wtapiać siatkę w klej. Drugą warstwę i wykończenie zostawiłem zawodowcowi.