Wpis z mikrobloga

@Loonar92: Witajcie. mam pytanie dotyczące mojego dream teamu - czy coś takiego będzie funkcjonowało? chodzi mi o zgranie piłkarzy, którzy nie mają 10. Z Neymarem i Rashfordem chyba nie odczuje tej 8, ale nie wiem kim zastąpić Hernandeza i Vertonghena, albo kogo tam wrzucić, żeby była gituwa. Pls pomóżcie
PS tak, to ja wrzuciłem poprzednio znalezisko, nie linczujcie mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) foto w komciu #fut
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loonar92: Może Laporte zamiast Vertongena? Aczkolwiek Laport też będzie miał 8 chyba, za to Hernandezowi podskoczy. Możesz też wymienić Azpiliquete na Walkera, wtedy Laporte też chyba będzie miał full.
  • Odpowiedz
@Szymonv8: trafiłem go wczoraj i zagrałem parę spotkań w DR - szczerze mówiąc, robi robotę, biega jak poj*bany, trikasy fikoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mój pierwszy traf ever takiej karty z górnej półki, więc nie mam porównania do innych. Na razie go zostawię i zobaczę, bo tym składem nie gra się źle. Kupiłem tego Laporte i zbieram na walkera, albo cancelo, zobaczę ile zarobię za
  • Odpowiedz
@prodigi: którą zatem proponujesz? i o co chodzi " w grze zmieniac jednym przyciskiem?" ? bo już czytam ten tag od dłuższego czasu i nie wiem co macie na myśli mówiąc, formacja in- game. Myślałem, że ustawiam sobie jedną formację i nią gram później. Nigdy nie bawiłem się w te plany gry, ofensywny, defensywny, o to chodzi?
  • Odpowiedz
@Loonar92: W menu ustawiasz sobie formacje najlepsza pod chemie. Pozniej rozwijasz menu (L2 na PS4) dajesz "Custom tactics" i tam mozesz sobie ustawic taktyke pod ta formacje + 4 inne formacje ktore sa opisane jako ultra defensywna / defensywna / ofensywna / ultra ofensywna. Te nazwy nie maja zadnego znaczenia, mozesz sobie dac 3-5-2 pod ultra defensywna, i 4-3-2-1 pod defensywna. Pozniej w grze naciskasz odpowiednik przycisk i bez wchodzenia
  • Odpowiedz
@prodigi: ok, to wiem, że jest taka możliwość, ale nie używałem tego nigdy. Czyli, rozumiem, że ustawiając sobie formację "główną" pod zgranie i wszyscy będą mieli po 10 zgrania, to jeśli zmienię sobie na inną podczas gry, ustawioną w custom, to nadal wszyscy będą mieli po 10 zgrania? nawet jak się pozmieniają pozycjami? wybaczcie, jeśli zadaję głupie pytania
  • Odpowiedz
@Loonar92: Tak dokladnie beda mieli 10. W tej custom tactics mozesz sobie tez pozmieniac pozycje na takie jakie chcesz. Czyli mozesz w wyjsciowej miec np. napastnika w pomocy, a pod zmieniona formacja miec go przesunietego do ataku. Wytlumaczylbym Ci lepiej ale w pracy jestem, na pewno na youtubie znjadziesz kogos kto to tlumaczy.
  • Odpowiedz