Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:00:01, Wtorek, 12 listopada 2019. Imieniny: Renaty, Witolda, Jozafata. Słońce podniesie się dziś o 07:09. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 43 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:52. Ciemna noc zapadnie o 17:15, ale gwiazd można wypatrywać od 16:32.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Tradycyjna kaczka w czerwonym winie


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@micke: @Sikorka2017: @wynalazek_one: @Wejszlo: @algus: @TomTailor100: oraz inni - witam, ale no, nie jest to nawet powitanie poranne, tylko popołudniowe xD
Tak w robocie wyszło, kopanie na 3.5 metra (tak, to nie pomyłka) kanalizacji dla pojedynczego odbiorcy to jakieś nieporozumienie. Nigdy wcześniej nie kopałem tak głęboko, nigdy wcześniej nie musiałem też robić sobie półki na głębokość nieco mniej jak metr,
  • Odpowiedz
@micke: że w ASO Ci się chce takie rzeczy robić ( ͡° ʖ̯ ͡°) ( chyba ze tylko takie ceny Ci krzyczą xD) dobrze ze mój Padre jest w branży motoryzacyjnej, wszystko załatwiam sobie z jego pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°) czesci i olej sam sobie załatwię bo umiem dobrać, a usługę z ojcem rozliczamy po ojcowsku. Ja coś pomogę mu, coś
  • Odpowiedz
@wyinwidualizowany: @TomTailor100: Olej, filtr paliwa, powietrza i oleju + ten wydech i stabilizatory. Żadne ASO, w ASO za takie rzeczy bym zapłacił jeszcze ze 300 zł więcej. Do mojego Merasia wchodzi 6,5L oleju samego w sobie, filtr paliwa (dobry a nie chińczyk) kosztuje 150 pln, akurat w motoryzacji kontaktów nie mam. Jest jeden warsztat któremu jako tako ufam i jestem regularnym klientem, ale ceny samych usług najniższe nie
  • Odpowiedz
@micke: Bardzo drogi ten filtr () przeważnie znajduje producenta oryginału, często jest to jakiś Mann Filter, Donaldson czy Bosch. Takie filtry po 30-50zł. 15zl x 10l oleju = 150zł. Spawanie wydechu bym w moim przypadku nie liczył, ale sensowna usługa zewnetrzna 100zl. Stabilizatory to już loteria co samochód inna cena. Fakt, że jak mówiłem usługę nie ma co liczyć bo nawet jak dam za wszystko 100zl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micke: przede wszystkim to pytanie warto zadać ludziom którzy robili kanalizację i tak nisko dali wypust. My od kilku przyłączy mamy same takie gówniane (hehe) wypusty - 180, 200, 220, 250, a to rurka nie taka średnica, jak standard (200 zamiast 160 mm), teraz absolutny rekord - 350 cm (samo dno studni). My jak mamy takie guwno, albo nie daj Boże jest jeszcze woda gruntowa, to cyk szybciutko wychodzimy na
  • Odpowiedz