Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:00:01, Wtorek, 12 listopada 2019. Imieniny: Renaty, Witolda, Jozafata. Słońce podniesie się dziś o 07:09. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 43 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:52. Ciemna noc zapadnie o 17:15, ale gwiazd można wypatrywać od 16:32.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Tradycyjna kaczka w czerwonym winie


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 28
  • Odpowiedz
@micke: Elo!
Dziś z samego rana melduję się :)
Co do wielkiego słowa to mały komentarz: można też doskonalić powtarzanie tych samych błędów... Więc ostrożnie z dążeniem do doskonałości :p

Wszystkim życzę Miękkiego lądowania po tak długiej przerwie !
  • Odpowiedz
@micke: @wyinwidualizowany: @Uaimmiau: @Sikorka2017: @wynalazek_one: @Wejszlo: @algus @buczubuczu: dzień dobry, wtorkowe targi przede mną. Z nowinek dowiedziałem się ze raczej zamiast jutro 14-15 w domu będziemy 21-22 co jest dla mnie bardzo złą wiadomością bo jak wiadomo czwartek jest dniem pracującym ( ͡° ʖ̯ ͡°) z dobrych to jadłem niesamowicie dobry stek wołowy średnio wypieczony, poprawiło mi to humor. Nie poprawiło
  • Odpowiedz
@wyinwidualizowany: Witam
@Uaimmiau: Siemanko
@Sikorka2017: Dzień dobry!
@wynalazek_one: ahoj
@Wejszlo: Buna dimineata!
@algus: Guten Tag!
@andrzej1234-92: Uszanowanko
@TomTailor100: Hej!
@LeIndianer: Hejo!
@Kalmuk32: Buenos dias
@kolorowe_skarpetki: Dobry den
@Pjotsze: Czołem!
@Dziesion: Hello!
@Yanomal: Tchus! (czy jak tam Niemcy mówią cześć!)
@Rudalke: Czołem!

Dziś jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie. Oczywiście armageddon i kyrjeelejuson. W dodatku pan mechanik
  • Odpowiedz