Wpis z mikrobloga

Napiszę wam jak wygląda sprawa z kuponami z Aliexpress. Miałem w koszyku 14 przedmiotów wszystkie zaznaczone do opłacenia na łączną sumę 111 USD. o 21:00:00:001 wykorzystałem kod: PREZENTY100 obniżający rachunek min. 100 USD o 50 USD. Kod został poprawnie zaaplikowany i cena spadła do 61 USD. Ułamek sekundy później kliknąłem na złóż zamówienie i Aliexpress przeniosło mnie na stronę z podsumowaniem gdzie znajdował się już tylko jeden produkt za 16 USD. Także tyle w temacie kuponów. To wielka ściema i "promocje", kupony itd. to tylko budowanie hype-u w celu zwiększenia sprzedaży, realne oszczędności na elektronice to 2-5% ale po za 11.11 da się kupić wszystkie produkty taniej jeśli dobrze poszukamy. #1111 #1111 #aliexpress #alipaczka
  • 13
@G123 dodajesz do koszyka wszystko tak, by bez kuponów przekraczało wartość kuponu. Potem przechodzisz do podsumowania w pełnej wersji (oddzielna strona nie to okienko). Usuwasz wszystkie kupony aliexpress i kopiujesz kod. Teraz przechodzisz na główną stronę aliexpress gdzie jest licznik. Gdy licznik pokazuje 20 sekund do pełnej godziny robisz crtl v kodu i apply. Jak jest za wcześnie to robisz to samo jeszcze raz aż wczyta kod i pomniejszy sumę. Potem szybko