Wpis z mikrobloga

Jestem laikiem..

Zamierzam kupić voopoo vinci mod pod.

Moje pytanie, bazę czyli glikoza oraz gliceryna w proporcji 70/30 czy 60/40 umiem zrobić. Olejek aromatyzujący kupię - jakieś 10-12% do 100ml. ALe mam problem z bazą nikotynową... nie mogę nigdzie kupić.. w necie nie wiem jak sklepy stacjonarne ale zawsze drożej niż w necie.. Chodzi mi o polskie sklpeu a nie hilq

PS: Gdzie kupujecie premixy ? wszelkie rzeczy do pro modów? polskie sklepy a nie zagraniczne zeby czekać 14 dni na przesylkę która #!$%@? wie czy dotrze XDD
#epapierosy
  • 44
voopoo drag 2


@dredziuk: no ja laik pierwszy raz coś kupuje do wapowania w celu rzucenia a może zaoszczędzenia kasy na cygary. A dwa to nie śmierdzisz..

Zastanawiało mnie co większość osób widzi w większych wapkach? np 40W albo inne mają 80W ? Waty to moc czego chmurek większe chmurki czy jak?

PS: Potrzeb tzn ?
batki ?
parownik?

Mówię laik.... co daje np 40W a co daje 80W. Wiem że
@dredziuk: no zastanawiam się nad voopoo vici mod pod za 170zł.... ogolnie do rzucenia palenia/zaoszczedzenia kasy - pale w tyg 4 paczki fajek 4x17 = 70zł

Chodzi mi że większość bierze te większe np voopoo drag 2 o większej mocy a cena jest porownywalna do pod'ów.

Potrzeb tzn? większe chmurki będą z tych większych co idzie że wapować można?

Co cie sklonilo zeby brać takiego dużego.. bo są one duze. Nie